פתרונות תקשורת לעסקים

כשמכניסים את כל כלי התקשורת יחד עם ניהול היחסים עם הלקוחות לתוך מערכת אחת ויחידה, זה מבטיח הפעלה דינמית ויתרון על פני מתחרים חזקים אחרים.

שילוב אוטומטי, שמכנס לתוך חוט אחד ויחיד, את כל הנתונים המקושרים באמצעות ערוץ תקשורת מודרני החל מטלפון, דואר אלקטרוני, SMS, אינטראקציה במדיה החברתית ושיחות ועידה בווידיאו – נותן לך את כל פתרונות תקשורת לעסקים שתצטרכו.

לחברות הסטארט-אפ זו הזדמנות ייחודית למנף פתרונות תקשורת לעסקים וטכנולוגיה משולבת ואוטומטית זו, היישר אל מחוץ לשערי החברה.

אין ספק שלחברות סטארט-אפ יש יתרון אחד עיקרי: והוא, זריזות. ככול שהמיזם קטן יותר, כך הוא יכול לנוע במהירות, לאמץ את הטכנולוגיה העדכנית ביותר, לשווק במהירות רבה יותר ולנצל במהירות הזדמנויות חדשות.

אם משלבים זריזות זו יחד עם ציפיות הלקוחות מהשירותים ומהמוצרים המותאמים אישית, אפשר למקם את המיזם החדש כך שיוכל להצליח גם בטווח הארוך.

יתרונות אלה בולטים במיוחד במכירות, שבדרך כלל דורשים מאמץ וזמן רב. בעבר, אנשי מכירות היו מגיעים מוקדם כדי לנסות ליצור פגישות, לשבת בלובי ולבחון את האנשים שעוברים, הם היו צופים בספקים מתחרים ומנסים לקלוט רמזים קונטקסטואליים אחרים שיעזרו להם לבנות יחסי קרבה עם הלקוחות.

היום, הטכנולוגיה יכולה לאסוף עבורכם את המידע הזה הרבה יותר מהר וטוב מאשר אנשי המכירות. היום, כלים בזמן אמת, שסוקרים את הלקוחות הפוטנציאליים ומעניקים נתונים ותובנות לחברות הסטארט-אפ הזריזות, כמעט ללא מאמץ – עוזרים למצוא את הדרך הנכונה ונותנים פתרונות תקשורת לעסקים.

פתרונות תקשורת לעסקים

תקשורת אפקטיבית עבור בעלי עסקים היא נשמת אפם של עסקים מצליחים. בשנים האחרונות עולה הצורך יותר ויותר בתכונות הדיגיטל ובטכנולוגיה מתקדמת, לכן פתרונות תקשורת לעסקים הופכים ליותר קריטי.

עסקים קטנים, בינוניים וגדולים רוצים להבטיח אינטראקציה חלקה בין העובדים, בין הלקוחות ובין בעלי עניין על מנת לשמור על יתרון תחרותי ולהניע צמיחה עסקית טובה.

ישנם מגוון פתרונות תקשורת ויתרונות שיוכלו לסייע לעסקים רבים בכל הגדלים מכל הסוגים.

אז מה בעצם צריך לדעת ומאיפה בכלל מתחילים? ולמה בעצם? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על פתרונות תקשורת עבור העסקים השונים בכל הגדלים –

רקע כללי: האבולוציה של תקשורת עסקית

לאורך השנים, נוף התקשורת העסקית עבר שינויים לא קטנים, עבר שלל שינויים משמעותיים לאורך העשורים האחרונים.

החל מהשיטות המסורתיות יותר, כמו למשל פגישות פרונטליות של פנים אל פנים, ביצוע שיחות טלפוניות ואף התכתבויות במיילים – אלו הוחלפו במגוון פתרונות דיגיטליים בפלטפורמות כמו למשל Teams, שיחות ועידה בווידאו ועוד. כעת, התקשורת העסקית הרבה יותר יעילה וגמישה.

באותו האופן גם פתרונות תקשורת לעסקים השתנתה באותו אופן בכל הנוגע למחשוב, גיבויים, כוננים, אשר אלו מתחילים להתחלף בשנים האחרונות לפתרון אפקטיבי בשם שירותי ענן.

אם בעבר הכל היה נמצא על המחשב או בשרתים פיזיים המתוחזקים בין היתר על ידי אנשי IT, הרי שכיום השימוש בענן מאפשר שרתים היושבים על ענן ולא פיזית בחדר חשוך שתופס מקום במשרדים.

ככל הנראה ובאופן בלתי נמנע, מתקיים תהליך דיגיטציה של מעבר מהשיטות המסורתיות לדיגיטל בקרב עסקים רבים. התאוצה גוברת.

פתרונות תקשורת לעסקים קטנים

בין פתרונות תקשורת לעסקים הקיימים כיום בשוק, אחד המשמעותיים והבולטים הינו מחשוב ענן.

למעשה, ה-Cloud מאפשר לבעלי העסקים לגשת לכלי התקשורת בעזרת האינטרנט ובהתאם לכך גם מבטל את הצורך בתשתית המקומית.

למעשה זה לא רק מפחית את העלויות, אלא מאפשר בנוסף גם סקלביליות וגם גמישות רבה הרבה יותר.

פתרונות תקשורת מבוססי ענן מאפשרים למעשה לגשת אליהם מכל מקום בכל מקום והם מטפחים סביבה עסקית הרבה יותר מחוברת ומתוקשרת בצורה הנכונה.

אין ספק ששירותים של מחשוב ענן יסייעו בשיפור התקשורת העסקית שלכם, בין אם בעבודה בסוגי מכשירים שונים (סמארטפונים, מחשבים, טאבלטים) במהירות וביעילות ובין אם בתקשורת מהירה יותר בין העובדים בארגון.

שירותי המחשוב לפתרונות תקשורת לעסקים

חברה של שירותי מחשוב לעסקים מאפשרת לעסק הצעיר ביותר ליהנות מכול כלי התקשורת, התוכנות והפלטפורמות שמהם יכולות ליהנות חברות אמידות שהתקציב שלהן מאפשר להתעדכן ולרכוש רישיונות לשימוש בתוכנות ובאפליקציות העדכניות ביותר.

שירותי מחשוב מספקים פתרונות תקשורת לעסקים, שירותי תחזוקה ותיקונים יחד עם תוכנות שיאפשרו לעסק למחשב את כול הנושאים הניהוליים – שאינם בליבת העסק – כמו הנהלת חשבונאות, מכירות ולקוחות, כוח אדם ומשכורות, ניהול נתונים עדכני ואמתי ושמירת ארכיון נתונים מסודר ומאובטח.

מסיבה זו כדאי לחברת סטארט-אפ להשתמש בכלים חדשים שמציעים פלטפורמות מבוססות על מחשוב ענן לעסקים.

פלטפורמות אלה מספקות מערכת משולבת באופן מלא, עם מודלים שמאפשרים אינטראקציה עם הלקוחות הפוטנציאליים בזמן אמת.

מחשוב ענן ישנה את התקשורת העסקית, בין היתר, מהסיבות הבאות:

  • הדרישה לניהול שירותי מחשוב ענן תגדל באופן משמעותי.
  • כל המכשירים (טלפון, מחשב וטבלט) יוכלו ליהנות משירותי מחשוב ענן.
  • עבודה רק באמצעות הטלפון החכם או הטבלט תהפוך לאופציה הפופולרית.

הענן יהפוך עסקים קטנים לענקיים ויגרום לכך שיותר לקוחות יהיו מרוצים.

איך להימנע מאובדן נתונים?

לאור השנים האחרונות, פריצות הסייבר למיניהן או אפילו טעויות אנוש בלתי צפויות, אובדן נתונים הינו דבר קריטי שמתרחש בשלב זה או אחר אצל כל אחד. מתישהו זה יקרה.

ובכל זאת, איך אפשר להקטין את הסיכויים ולהימנע? בין פתרונות תקשורת לעסקים הקיימים כיום, אלו הן הפעולות שניתן לבצע:

  • גיבוי נתונים תמידי – מומלץ לוודא שהנתונים שלכם תמיד מגובים, גם אם בכוננים חיצוניים, בין אם בענן או שרתים. אפשרויות הגיבוי הן רבות, כמו למשל גיבוי על ה-Drive של גוגל (יתרון: חינם, חיסרון: מוגבל עד 15GB, זה לא מה שיפתור את הבעיה שלכם, אבל מתאים עבור עסקים שלא זקוקים לזיכרון רב). ההמלצה היא לעשות שילוב בין גיבוי נתונים בענן לבין גיבוי נתונים בכונן חיצוני.
  • מדיניות אבטחה נוקשה – עליכם להגדיר מדיניות אבטחה מאוד קפדנית וברורה לכל העובדים, לצד נהלים ברורים בכל עניין גישה לנתונים ואחסון של קבצים.
  • גיבוי של הגיבויים – אז יש לכם שרתים? יש לכם מחשבים שגם עליהם מגובה כל הדאטה? אוקיי, חשוב מאוד שתדאגו שהם יהיו מאובטחים מפני גניבות או פריצות. מומלץ לדאוג להגנה פיזית, שימוש במנעולים ובחדרים שניתן לנעול בצורה טובה. עסקים גדולים מיטיבים להוסיף גם מצלמות אבטחה אך אין הכרח.

למה לא לפחד מתוכנות מבוססות ענן

כל מי שאי פעם התחיל עסק, יודע שההוצאות על תקשורת ומידע הן קריטיות להצלחה. והענן, בעצם מספק גישה לפלטפורמות ברמת הארגון, בלי העלויות שכרוכות ברכישת פלטפורמות אלה.

לתוכנה מבוססת ענן יש לעיתים קרובות תכונות אבטחה מתקדמות שהחברה הצעירה לא יכולה להרשות לעצמה. בגלל שהתוכנה יקרה והתחזוקה שלה יקרה. שירותי ענן מעניקים לכם את השירות במחיר סביר, ובמקרים רבים גם ללא תשלום.

למשל, עסק שרוצה להתמקד בליבת העשייה שלו ובחדשנות של המוצר שהוא מיצר ולא בשמירה על מרכז הנתונים שלו, יכול להשתמש באחסון בענן שמקטין את האפשרות של אובדן נתונים.

במקום אחסון הנתונים במקום פיזי אחד, המידע ממוקם במספר שרתים במקומות רבים, כך שאם שרת אחד נופל, הנתונים לא נעלמים.

תכונות אלה בעצם הופכות את הענן למתנה מהשמיים עבור חברות סטארט-אפ שבדרך כלל לחוצות מבחינת המזומנים.

פתרונות תקשורת לעסקים עם יזמקו PRO

זה לא סוד שבעלי עסקים עדיין משתמשים בגישות היותר "מסורתיות" של גיבוי נתוני העסק, אבל זה גם לא סוד שמדובר בסיכון לא קטן.מאפשרות הבנה טובה יותר של השימוש בשירות שיכול להקל עליכם כבעלי עסקים בערוץ תקשורת מודרני, אז למה לא למנף את העסק עם הפתרונות שיתנו לכם שקט?

מהירות, גיבוי טפסים / מסמכים, קבצים כבדים וחשובים, תוכנות, קבצים או תוכנות למעקבים אחרי מלאי, רשימות של ניהול ספקים ומה לא – על כל אלו אפשר להגן ולצמצם נזקים ככל הניתן בצורה מאובטחת יותר כחלק משירות פתרונות תקשורת לעסקים.

למה בעצם שירותי הענן נותנים מענה טוב יותר?

שאלה טובה, התשובה פשוטה. בעוד ששירותי הענן מאפשרים גיבוי דרך האינטרנט בשרתי ענן שאינם פיזיים, מידע אשר מרוכז בשרתים פיזיים ובמחשבי העסק נמצאים בסיכון של פריצות אבטחה למיניהן, או נזקים פיזיים כאלו ואחרים, כאשר במידה וקורה חלילה משהו, כל הדאטה של העסק יאבד, מה שיוביל למצב לא נעים בו יצטרך העסק להתחיל הכל מחדש.

אנחנו ביזמקו PRO מזמינים אתכם להצטרף אלינו – ביחד נגבה הכל בבטחה וביעילות רבה שתקל עליכם מאוד. למידע נוסף ושאלות צרו איתנו קשר עוד היום ונשוב אליכם בהקדם!

שיניתי את האנקור, זה לא טבעי להכניס אותו בטקסט, מה גם שזה אותה משמעות, גם ככה לא אמורים לקדם את הביטוי הזה בדף הנוכחי אז זה לא נורא, זה ביטוי שמקודם בדף אחר… "מחשוב ענן יתרונות וחסרונות"

שאלות נפוצות- פתרונות תקשורת לעסקים:

מהי מערכת CRM ואיך היא מסייעת לעסק?

מערכת CRM (Customer Relationship Management) עוזרת בניהול קשרי לקוחות על ידי מעקב אחר אינטראקציות עם לקוחות, ניהול נתוני לקוחות, ושיפור שירות הלקוחות והתהליכים השיווקיים.

איך לבחור ספק פתרונות תקשורת לעסקים?

יש לבדוק את אמינות הספק, איכות השירותים המוצעים, התאמה לצרכי העסק, עלויות השירות ותמיכה טכנית זמינה. כדאי גם לבקש המלצות מבעלי עסקים אחרים ולהשוות בין מספר ספקים.

יזמקו מדפסות לוגו

יזמקו שירותי מחשוב לעסקים

יזמקו פרו היא חברה מובילה בתחום שירותי מחשוב לעסקים בישראל. החברה פועלת משנת 1972 ומעניקה מגוון רחב של שירותים, החל מתמיכה שוטפת ועד לפרויקטים מורכבים. צוות החברה כולל אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים, בעלי ידע וניסיון רב בתחום המחשוב. החברה חרטה על דגלה מתן שירות איכותי ומקצועי, תוך התאמה לצרכים הייחודיים של כל לקוח.

שתפו את המאמר לאדם שחייב לקרוא:
איומי סייבר

איומי סייבר

איך תתגוננו נכון מפני איומי סייבר ותשמרו על הנתונים הרגישים של הארגון? העולם שלנו בנוי על תקשורת מתמדת, כאשר הטכנולוגיה שמסייעת לנו להיות כל רגע

למאמר המלא »
firewall ארגוני

firewall ארגוני

firewall ארגוני – שומר הסף הדיגיטלי חומת האש הארגונית מהווה את הבסיס של ההגנה בתחום המשתנה ללא הרף של אבטחת סייבר, ומגינה על חברות מפני

למאמר המלא »
מתקפת vishing

מתקפת vishing

חשפו את האיום: ההבנה מה עומד מאחורי מתקפת vishing בעידן שבו הטכנולוגיה השתלבה עמוקות בחיי היומיום שלנו, האיומים הדיגיטליים ממשיכים להתפתח, כשפושעי סייבר ממציאים שיטות

למאמר המלא »
לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות!
פתיחת קריאת שירות
הכניסו פרטים ונשוב בהקדם
יש שאלה?
צרו קשר
הכניסו פרטים ונשוב בהקדם