שירותי ענן לעסקים

חברת יזמקו שירותי ענן לעסקים

פתרונות ענן של יזמקו

שרתים וירטואליים פרטיים

נגישות ובטיחות מכל מקום

שרידות גבוהה

אם עוד לא עברתם למחשוב ענן, הגיע הזמן. אנו ביזמקו נשמח לסייע לכם לבחור בפתרונות מחשוב ענן התואמים את הצרכים שלכם!

פתרון הענן מספק לארגון הגנה על המידע הקריטי, ע"י יצירת עותק עדכני ואחסונו באתר מרוחק. הגיבוי עובר הצפנה ומבוצע באופן אוטומטי, כולל קבלת הודעות והתראות. גיבוי הענן מספק מענה יעיל, נוח וחסכוני להגנת על המידע, גם במקרים של נזק פיסי.

בעולם העסקים המודרני רוב המידע נמצא על מחשבים. בין אם מדובר במעקב אחר מלאי, בין אם בקניין רוחני ובין אם בשימור לקוחות או ניהול ספקים, המידע העסקי מאפשר ניהול מיטבי של העסק ולכן זמינותו הכרחית. מעבר לנגישות המידע קיימת חשיבות רבה גם להגנה עליו. כאשר כל המידע מרוכז על מחשבי העסק קיים סיכון שבמקרה של נזק פיזי או פריצת אבטחה, המידע יאבד והארגון יאלץ להתחיל מחדש. לא כך הדבר כאשר נעזרים בשירותי מחשוב ענן.

מהו מחשוב ענן?

במילים פשוטות מדובר בטכנולוגיה חדשנית אשר בעזרתה ניתן לשמור את המידע העסקי על שרתים מרוחקים ולא על המחשב הפרטי. הגישה אל הנתונים השמורים מתבצעת דרך האינטרנט, כך שבפועל באפשרותכם לגשת אל המידע העסקי מכל מקום בעולם ובכל נקודת זמן. עבור המשתמשים מדובר ביתרון גדול שכן הם יכולים ליהנות מיכולות גיבוי מתקדמות, מרמת אבטחה גבוהה יותר, מביצועים מיטביים ובאופן כללי: משכבת הגנה נוספת לעסק, לחברה או לארגון.

מוזמנים להצטרף לשירותים שלנו

השאירו פרטים

או חייגו - *3730
logo_light

יש שאלה?

צרו קשר

הכניסו פרטים ונשוב בהקדם

דילוג לתוכן