יזמקו פרו - הסיפור שלנו

20 שנות מצוינות ב-IT


בעולם ה-IT הישראלי, יזמקו פרו היא סמל למצוינות מקצועית ולמסירות ללא פשרות. למעלה משני עשורים, אנו במסע של התפתחות מתמדת, המונעת על ידי מחויבות עמוקה כלפי לקוחותינו. בראש ובראשונה אנו

שם כדי לתמוך עם מערך שירות עוטף ותמיכה אנושית, ולצדה הנגשת הטכנלוגיות המתקדמות ביותר.

באמצעות שני אלמנטים מרכזיים אלו נסייע בהעצמת היכולות ומיצוי מלוא הפוטנציאל העסקי שלכם.

יזמקו פרו הינה חלק מקבוצת "יזמקו" – תאגיד ותיק ומנוסה בתחום המיכון המשרדי ועם מוניטין מפואר בן-50 שנים. חברתנו הינה הדור החדש שממשיך את אותה מסורת של מצוינות בלתי מתפשרת, ומציעה ללקוחותיה את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום ה-IT.

עם צוות נלהב של למעלה מ-40 מקצוענים, הפכנו לשם נרדף לשירות בלתי מתפשר, מקצוענות ובמתן פתרונות IT תפורים על פי מידה. בעולם העסקים של 2024, תשתית IT אופטימלית היא קריטית להצלחה. בהתאם לכך, אנחנו כאן כדי לספק תשתית טכנולוגית מותאמת אישית, שתעניק יתרון תחרותי משמעותי ותאפשר לכם להוביל את השוק.

יזמקו פרו מאמינה שלקוחותיה הם הנכס החשוב ביותר

אנחנו גאים בלקוחות שלנו, רבים מהם מלווים אותנו שנים רבות, גם בתקופות הקשות והמאתגרות. הם יודעים שאפשר לסמוך עלינו, ואנו נעשה הכל על מנת לעמוד בציפיות שלהם.

השקענו משאבים רבים על מנת להעניק ללקוחותינו חווית שירות עילאית ומעטפת תמיכה מלאה, תוך יכולות מתן מענה מיידי ופתרון תקלות מרחוק, לצד כיסוי טכנאים ארצי מלא ויחס אכפתי ואישי.

יזמקו פרו נולדה מתוך חזון ברור: לשלב טכנולוגיות IT מתקדמות במרקם העסקי הישראלי. עם התמורות בנוף הדיגיטלי, התפתחנו גם אנחנו, חיבקנו כל אתגר והפכנו אותו לקפיצת מדרגה של חדשנות וצמיחה.

הפורטפוליו העצום שלנו, המשלב אלפי פרויקטים מוצלחים, הינו הוכחה ניצחת למחויבות הבלתי מעורערת שלנו למצוינות ושירות. ניסיוננו הרב משקף את הבנתינו העמוקה באשר לאתגרים וההזדמנויות הייחודיות של השוק הישראלי.

 

במשך 18 שנים החברה פעלה כחטיבה בתוך חברת האם – ובתחילת 2023, עקב צמיחה מואצת המחלקה התפצלה לישות עצמאית. מהלך זה כלל מיזוג עם חברת ITM, חברת בוטיק חדשנית בתחום ה-IT. כעת יזמקו פרו מציגה מכפיל כוח טכנולוגי ואופרטיבי, עם יכולות טכנולוגיות הגבוהות ביותר בשוק, כיסוי ארצי מלא וסל שירותים ופתרונות רחב ומקיף בהתאמה לכל עסק.

העתיד בענן: פתרונות IT מותאמים לעסק שלך

מומחיות בטכנולוגיות ענן מתקדמות היא עמוד התווך של השירות שלנו. אנו מספקים פתרונות מבוססי ענן על גבי פלטפורמות מובילות כמו Microsoft 365, Azure, ACRONIS. מחשוב ענן מבוסס פלטפורמות אלו, מעצים את היתרונות התחרותיים שיזניקו את העסק שלך קדימה. 

יזמקו פרו תבנה עבורך סביבת עבודה שתאפשר שיתופיות מלאה בעבודה מרחוק, אבטחת סייבר מקיפה, ואפקטיביות מלאה של הפעילות העסקית. את ה-אקו סיסטם שלך ניתן יהיה לנהל ולנטר באופן מקצועי 24/7 (RMM), ובכך נוודא רציפות תקשורת תקינה לצד אבטחה מלאה – ללא זמני השבתה ארוכים ואובדן נתונים יקרי ערך.

אנשי המקצוע של יזמקו פרו עוברים הכשרות מקצועיות והסמכות על בסיס שגרתי, ומקבלים את הכלים והידע העדכניים ביותר בתחום ה-IT. הכשרות אלו מאפשרות לנו לדלוור עדכניות בלתי מתפשרת לצד שירות מקצועי ואיכותי, המותאם לצרכים הספציפיים של כל עסק.

קובעים את הטרנד

אנו שותפים עסקיים של ספקי החומרה ותוכנה המובילים בעולם, ובכך מסוגלים לספק ללקוחותינו את פתרונות ה-IT ברמת Tailor Made. שיתופי פעולה אלו מאפשרים לנו להישאר בחזית הטכנולוגיה בכל עת.

הטכנאים שלנו חוקרים, מאמצים ומיישמים את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, לרבות ענן חכם, AI ו Machine Learning – על מנת להבטיח שלקוחותינו תמיד יהיו צעד אחד לפני כולם וערוכים לנצל את הזדמנויות העתיד.


בראייתנו, אנחנו הרבה יותר מספקי IT: אנחנו שותפים אסטרטגיים, מחוייבים ומנוסים, הנלווים אליך צעד אחר צעד במסעך שלך אל עבר יעדיך העסקיים.יזמקו פרו – מחויבים להצלחה שלך.


פתיחת קריאת שירות
הכניסו פרטים ונשוב בהקדם
יש שאלה?
צרו קשר
הכניסו פרטים ונשוב בהקדם