גיבוי בענן לעסקים

כל בית עסק יודע כי כאשר יש איומים על נתונים ממוחשבים בבית העסק שנוגעים ללקוחות או לעובדים, מדובר על איום ממשי שיכול לגרום לעסק לקרוס, לאבד את המוניטין שלו ולאבד לקוחות.

מכיוון שאיומים מעין אלה יכולים להישמע לכל עסק כמעט מדי יום ביומו, אין ספק שהשיטה הבטוחה ביותר להגן על הקבצים השונים של העסק מפני גניבות, וירוסים ואסונות בלתי צפויים אחרים היא לבחור שירותי גיבוי בענן לעסקים. כיום יש חברות שונות המציעות שירותי מחשוב ובין היתר כמובן שירותי מחשוב ענן. שירותים מעין אלה כוללים גיבוי בענן, שירות אבטחת מידע ועוד.

אם אתם חושבים ללכת של שירות גיבוי מידע בענן, אין ספק כי מדובר על בחירה נכונה, אך חשוב מאוד לבחור חברה אמינה ומקצועית שתציע לכם את שירותי המחשוב הטובים ביותר לרבות שירות גיבוי בענן.

גיבוי בענן לעסקים – במה מדובר?

שירות גיבוי בענן הוא שירות מבוקש מאוד בתחום שירותי הit. הצורך בשירות מעין זה רק הולך וגובר וארגונים רבים משתמשים בענן לצורך אחסון קבצים, גיבוי בענן אשר מאחסן מרחוק את היישומים והנתונים של הארגון ועוד. מכיוון שרוב הנתונים העסקיים החשובים ביותר של הארגון נשמרים בשרתי ענן, ניתן  להבין מדוע שירות גיבוי בענן הם שירותים כל כך נחוצים ופופולאריים.

כאשר בוחרים שירות של גיבוי בענן לעסקים, מגבירים בעצם את אבטחת מערכות המחשוב בעסק באמצעות אי אחסון של גיבויים במחשבים הפיזיים שממוקמים במשרדים. קבצי הגיבוי שמאוחסנים בענן זמינים לצורך שחזור הנתונים באופן מידי תוך ביטול זמן השבתה יקר מאוד. חשוב מאוד לדעת שלא תמיד יש צורך לאחסן את כל הקבצים הנוגעים לעסק בענן ולעיתים ניתן לבחור איזה קבציםכדאי  לאחסן ואיזה לא.

שירותי מחשוב ענן – מה זה אומר?

שירותי ענן לעסקים פירושם אספקת שירותים שונים דרך האינטרנט. המשאבים המדוברים כוללים יישומים וכלים שונים כגון: גיבוי של נתונים, העברת נתונים לשרתים וירטואליים, ניהול ותחזוקה של בסיסי נתונים, שירותי רשת ותוכנה ועוד.

במקום לשמור קבצים במכשיר אחסון מקומי או בכונן קשיח, שירותי מחשוב ענן מאפשרים לשמור את הנתונים במסד נתונים מרוחק. כל עוד למכשיר אלקטרוני יש גישה לאינטרנט, יהיה גישה לכלל הנתונים ולתוכנות ההפעלה שלו. מחשוב ענן הוא מאוד  פופולארי בקרב עסקים ממספר סיבות לרבות הגברת התפקוד של העסק, חיסכון בעלויות, אבטחה וביצועים שונים.

שירותי ענן המוצעים כיום לעסקים הם: שירותי מייל בענן, גיבוי בענן, התאוששות מאסון, שולחן עבודה בענן וכן שירותי מחשוב ענן נוספים חשובים שיותאמו באופן ספציפי לעסק שלכם. מחשוב ענן ואבטחת מידע הם שירותים שמתאימים מאוד לארגונים בכל הגדלים לרבות תאגידים ענקיים, ארגונים ממשלתיים ואפילו עסקים בגודל בינוני.

מדוע שירות גיבוי בענן לעסקים הוא שירות חשוב?

כל עסק פועל כיום בהתאם לתקציב. גם אם אינכם מאמינים שיש צורך להשקיע באבטחת הקבצים שלכם, כדאי שתדעו כי שירותי אבטחת מידע בעסק וכן שירות גיבוי בענן לעסקים הם שירותים חשובים מאוד שחשוב להשקיע בהם גם מבחינה כלכלית. גם אם השירות המדובר נראה לכם יקר, חשוב שתחשבו כמה כסף תפסידו במקרה שהקבצים החשובים ששייכים לעסק יאבדו בשל אסון כלשהו, טעות אנוש או פשע ברשת.

מהו שרת בענן?

שרת בענן הוא בעצם שרת וירטואלי אשר פועל בסביבת מחשוב ענן. השרת המדובר נבנה, מועבר ומתארח באמצעות פלטפורמות של מחשוב ענן דרך האינטרנט. ניתן לגשת אליו מרחוק. לשרתי ענן יש את כל התכונות הנדרשות לצורך הפעלה והם מתפקדים כיחידות עצמאיות.

שרת בענן מספק לכל משתמש בו ביטחון ויציבות שכן, כל בעיות התוכנה מבודדות מהסביבה העסקית. שרתי ענן אינם משפיעים אחד על השני וגם אם משתמש אחר מעמיס יותר מדי נתונים על שרת הענן שלו אין לכך השפעה על שרת הענן של העסק שלכם וזאת בניגוד לשרתים פיזיים.

לשרתי ענן יש יתרונות רבים: הם יציבים, הם מהירים והם מאובטחים. הם מונעים בעיות של חומרה שניתן לראות בשרתים פיזיים והם מהווים את האופציה היציבה ביותר לעסקים שמעוניינים להקטין את התקציב של שירותי הit  שלהם. כמו כן, הם מספקים שירות גיבוי בענן לעסקים במהירות הגבוהה ביותר ובתמורה הגבוהה ביותר.

ניתן לקבל שירות מהיר יותר בשרת ענן מאשר בשרת פיזי. שרת בענן יאפשר גם מדרגיות שכן אפשר לשדרג אותו בקלות באמצעות הוספת זיכרון ושטח דיסק. לשרת ענן יש ביצועים מצוינים אשר מפחיתים זמני טעינת אתר, דבר שמקל על הצוותים והלקוחות ומאפשר הגדלת תפוקה עסקית. מעבר לכך, שרת ענן מאפשר תמיכה שמנוהלת באופן מלא בכך שתקבלו שירות גיבוי בענן ללא טרחה.

שאלות ותשובות על שירות גיבוי בענן לעסקים

  • האם שירות גיבוי בענן לעסקים מתאים לכל עסק?

בהחלט. מרבית העסקים הבינוניים והגדולים יכולים להיעזר כיום בשירות גיבוי בענן. גם ארגונים גדולים וחשובים יכולים לבחור בו. בנוגע לעסקים קטנים, גם לא מעט מהם מעדיפים לבחור בשיטת הגיבוי המדוברת שכן, גם אם מדובר על עסק קטן, יש בו נתונים חשובים שיש לגבות בצורה הטובה ביותר.

  • כמה עולה שירות גיבוי בענן?

מחיר שירות גיבוי בענן ישתנה בהתאם לפרמטרים שונים כגון: כמות הקבצים שדורשים גיבוי, השרת הנבחר, הבחרה הנבחרת ועוד מגוון פרמטרים שונים.

גיבוי בענן לעסקים

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו פרטים

או חייגו - 3730*
logo_light

יש שאלה?

צרו קשר

הכניסו פרטים ונשוב בהקדם

דילוג לתוכן