שירותי אבטחת מידע

חברת יזמקו אבטחת מידע

פתרונות אבטחת מידע לעסקים של יזמקו - לשמירה על המידע בארגון

כלי הגנה מוירוס כופר

סינון פישינג ודואר ספאם

שרותי EDR/MDR

פתרונות חומת אש מתקדמים

הטמעת מוצרי הגנה

בזכות כלי האבטחה המוצעים על ידינו, אבטחת המידע בארגון מקבלת מענה מקיף ומעודכן.

אנו מאפשרים התגוננות מתוכנות הכופר ושחזור המידע, במקרה של תקיפה.

בנוסף, ניתן לבצע התגוננות מוירוסים בסביבות הרשת השונות.

אבטחת מידע ושמירתו בתוך בארגון היא אחד האתגרים של עסקים בעידן המודרני. ביזמקו אנו מעמידים לרשותכם את כל הכלים שיאפשרו לכם ליהנות מאבטחת מידע מקסימלית לעסקים, שחזור מידע והתגוננות מרבית!

בעולם העסקים הנוכחי, אין כמעט עסק שלא מחפש פתרונות אבטחת מידע. הסיבה לכך נובעת מהתלות הכמעט מוחלטת במחשבים, תלות אשר חושפת את הארגון או העסק לסיכונים מזן חדש בתחום זליגת המידע. בין אם מדובר בגורמים עוינים ובין אם בטעויות אנוש של עובדי העסק, המידע הוא קניינו הרוחני של כל ארגון ולכן יש לשמור עליו מכל משמר. פתרונות אבטחת המידע לעסקים של יזמקו נותנים מענה מדויק לצרכיו של העסק המודרני ומסייעים לכם להישאר עם היד על הדופק תמיד.

התאמה לצרכים קיימים ומשתנים

אבטחת מידע היא תחום דינמי אשר מתחדש ללא הרף. ככל שהטכנולוגיה הולכת ומשתכללת כך גם יש לעדכן את פתרונות אבטחת המידע של העסק ולבחון את צרכיו שוב. לכן אנו ביזמקו דואגים להישאר מעודכנים בכל החידושים והשדרוגים בתחום על מנת להבטיח שהעסק שלכם יקבל מענה כמה שיותר עדכני ומיטבי. הניסיון הרב שלנו במתן פתרונות אבטחת מידע לעסקים מאפשר לנו להכיר את הזירה לעומקה, להתוודע לסיכונים, לפתרונות ולמוצרים חדשים ולהבין את הצרכים שלכם כדי לספק עבורם את המענה הנחוץ. מלבד שירותי אבטחה, יזמקו מציעה גם שירותי גיבוי מידע וכן שירותי תמיכה, ייעוץ וליווי.

אבטחת המידע היא הצעד הראשון שלכם בדרך אל שקט נפשי. צוות המומחים של יזמקו כאן לרשותכם כאשר מטרתנו היא לספק לכם פתרונות אבטחת מידע עדכניים התואמים את הצרכים המיידים שלכם.

מוזמנים להצטרף לשירותים שלנו

השאירו פרטים

או חייגו - *3730
logo_light

יש שאלה?

צרו קשר

הכניסו פרטים ונשוב בהקדם

דילוג לתוכן