שירותי אבטחת מידע

חברת יזמקו PRO אבטחת מידע

פתרונות אבטחת מידע לעסקים של יזמקו PRO - לשמירה על המידע בארגון

כלי הגנה מוירוס כופר

שרותי EDR/MDR

סינון פישינג ודואר ספאם

פתרונות חומת אש מתקדמים

הטמעת מוצרי הגנה

בזכות כלי האבטחה המוצעים על ידינו, אבטחת המידע בארגון מקבלת מענה מקיף ומעודכן. אנו מאפשרים התגוננות מתוכנות הכופר ושחזור המידע, במקרה של תקיפה. בנוסף, ניתן לבצע התגוננות מוירוסים בסביבות הרשת השונות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
או חייגו - 3730*

חברת יזמקו PRO

מובילה בתחום מתן שרותי מחשוב מלאים ללקוחותיה העסקיים

אבטחת מידע ושמירתו בתוך בארגון היא אחד האתגרים של עסקים בעידן המודרני. ביזמקו PRO אנו מעמידים לרשותכם את כל הכלים שיאפשרו לכם ליהנות מאבטחת מידע מקסימלית לעסקים, שחזור מידע והתגוננות מרבית!

בעולם העסקים הנוכחי, אין כמעט עסק שלא מחפש פתרונות אבטחת מידע. הסיבה לכך נובעת מהתלות הכמעט מוחלטת במחשבים, תלות אשר חושפת את הארגון או העסק לסיכונים מזן חדש בתחום זליגת המידע. בין אם מדובר בגורמים עוינים ובין אם בטעויות אנוש של עובדי העסק, המידע הוא קניינו הרוחני של כל ארגון ולכן יש לשמור עליו מכל משמר. פתרונות אבטחת המידע לעסקים של יזמקו נותנים מענה מדויק לצרכיו של העסק המודרני ומסייעים לכם להישאר עם היד על הדופק תמיד.

התאמה לצרכים קיימים ומשתנים

אבטחת מידע היא תחום דינמי אשר מתחדש ללא הרף. ככל שהטכנולוגיה הולכת ומשתכללת כך גם יש לעדכן את פתרונות אבטחת המידע של העסק ולבחון את צרכיו שוב. לכן אנו ביזמקו PRO דואגים להישאר מעודכנים בכל החידושים והשדרוגים בתחום על מנת להבטיח שהעסק שלכם יקבל מענה כמה שיותר עדכני ומיטבי. הניסיון הרב שלנו במתן פתרונות אבטחת מידע לעסקים מאפשר לנו להכיר את הזירה לעומקה, להתוודע לסיכונים, לפתרונות ולמוצרים חדשים ולהבין את הצרכים שלכם כדי לספק עבורם את המענה הנחוץ. מלבד שירותי אבטחה, יזמקו PRO מציעה גם שירותי גיבוי מידע וכן שירותי תמיכה, ייעוץ וליווי.

אבטחת המידע היא הצעד הראשון שלכם בדרך אל שקט נפשי. צוות המומחים של יזמקו PRO כאן לרשותכם כאשר מטרתנו היא לספק לכם פתרונות אבטחת מידע עדכניים התואמים את הצרכים המיידים שלכם.

הקמת מערך ממוחשב בארגון

התקנה ותחזוקה של תחנת עבודה

EDR/MDR לעסקים

ניהול מכשירים ניידים

הגדרת תקשורת עסקית

הגדרת הגבלות נגישות לנתונים

פתרונות/תוכנית התאוששות מאסון

התקנת שדרוגי אבטחה

ניהול תשתית רשת

ניהול תוכנה ורישוי

הגדרת חשבונות דואר אלקטרוני (office 365)

תמיכה טכנית ותפעולית באמצעות הלפ טסק

פתיחת קריאת שירות
הכניסו פרטים ונשוב בהקדם
יש שאלה?
צרו קשר
הכניסו פרטים ונשוב בהקדם