המשכיות עסקית

חברת יזמקו PRO המשכיות עסקית

שירותי המשכיות עסקית ומחשוב מלאים בטלפון אחד ניהול המחשוב במשרד של יזמקו PRO

גיבויים אוטומטים מתוזמנים

גיבוי היברידי, מקומי ובענן

שירות מנוהל

שירות גיבוי בשיטת 3-2-1

פתרונות DR -התאוששות מאסון

פתרונות הגיבוי והשחזור של יזמקו מותאמים לאופי הפעילות בעסק, בהתייחסות לזמני השחזור ושמירה על המשכיות העבודה. אנו מבצעים תאימות מלאה לכל סביבות העבודה, שרתים וירטואלים, פיזיים או שרתי ענן. הידע הרב של מומחי יזמקו בתחום הגיבוי והשחזור מבטיח ללקוחותינו ראש שקט בכל הנוגע למידע בארגון.

לשיחת ייעוץ ללא עלות
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
או חייגו - 3730*

חברת יזמקו PRO

יזמקו מעמידה לרשותכם פתרונות גיבויים ושחזורים המותאמים לאופי הפעילות העסקית. הידע הרב של מומחי יזמקו בתחום גיבויים ושחזורים מבטיח לכם ראש שקט בכל הנוגע למידע בארגון לצד הגנה והמשכיות.

המשכיות עסקית ע"י גיבוי המידע הנמצא על המחשבים זהו אחד הצעדים הראשונים אותם על כל עסק קטן כגדול לבצע. בדרך זו ניתן להתמקד בפעילות העסקית, לזכות בשקט נפשי ולהסיר את החשש מנזקים או מהשבתת העסק בעת מקרי חירום. בין אם המידע נמחק בטעות אנוש ובין אן נגנב בזדון על ידי גורמים מאיימים או מתחרים, בעזרת גיבויים ושחזורים תוכלו לנשום לרווחה כשאתכם הידיעה, שעל כל צרה שלא תבוא, המידע העסקי מגובה וניתן לשחזר אותו.

מה כוללת המשכיות עסקית?

תוכנית המשכיות עסקית מכסה את התכנון וההכנה הדרושים כדי להבטיח שלארגון תהיה את היכולת לבצע את הפונקציות העסקיות במקרה של התרחשות אסון. התוכנית נותנת מענה עבור הנושאים הבאים:

 • לתקשר עם לקוחות, ספקים וצדדים שלישיים כדי להבטיח שאתם מספקים מידע ותמיכה טובים.
 • להבטיח ששירותים או מוצרים עדיין ניתנים ללקוחות.
 • הסדר והתזמון הנדרשים לשחזור תהליכים עסקיים.
 • לתמוך בעובדים במהלך אירוע חירום.
 • הטכנולוגיה הנדרשת לתמיכה בפונקציות העסקיות.
 • תהליכי מעקף לשימוש כאשר הטכנולוגיה אינה זמינה.
 • הגדרת הצוותים והארגון שיידרשו לניהול אירועי חירום.
 • תרגילים קבועים כדי לאמת שתוכניות ופעולות עומדות בדרישות ויהיו פונקציונליות באירוע בפועל.
 • תיעוד של הצעדים והפעולות שיש לנקוט במהלך אירוע לביצוע הסעיפים לעיל.
 
 

הקמת מערך ממוחשב בארגון

התקנה ותחזוקה של תחנת עבודה

EDR/MDR לעסקים

ניהול מכשירים ניידים

הגדרת תקשורת עסקית

הגדרת הגבלות נגישות לנתונים

פתרונות/תוכנית התאוששות מאסון

התקנת שדרוגי אבטחה

ניהול תשתית רשת

ניהול תוכנה ורישוי

הגדרת חשבונות דואר אלקטרוני (office 365)

תמיכה טכנית ותפעולית באמצעות הלפ טסק

כלים ליישום המשכיות עסקית

יש מגוון רחב של כלים להמשכיות עסקית לבחירה, שכולם מבצעים פונקציות שונות:

 • גיבוי: גיבוי נתונים הוא אחת הדרכים הפשוטות ביותר להבטיח את ההמשכיות העסקית. אחסון נתונים מחוץ לאתר או בכונן מרוחק מספק המשכיות מסוימת, אך יש צורך בכלים אחרים כדי לגבות את תשתית ה-IT ולהשאיר אותה פעילה במקרה של אסון.
 • שירותי גיבוי: שירות גיבוי דומה לגיבוי נתונים במיקום מרוחק, אך ספק צד שלישי מבצע את הגיבוי. שוב, רק הנתונים מגובים, לא תשתית ה-IT.
 • עותקי נקודת זמן ושחזור מידי: עותקים או תמונות בנקודת זמן מעתיקים את כל מסד הנתונים במרווחי זמן קבועים. בדומה להעתקות נקודת זמן, עותקי שחזור מידי מצלמים תמונות של מכונות וירטואליות שלמות. אם עותקים אלה מאוחסנים מחוץ לאתר או במכונה וירטואלית שאינה מושפעת מהאסון, ניתן לשחזר נתונים מגיבויים אלה.
 • התאוששות מאסון : ספק התאוששות מאסון מעביר את עיבוד המחשבים של הארגון לתשתית הענן שלו במקרה של אסון. עסקים משלמים עבור שירות זה באמצעות מנוי או מודל תשלום לפי שימוש. יתרון אחד של שירות התאוששות מאסון הוא שעסקים יכולים להמשיך לפעול בצורה חלקה ממיקום הספק, גם אם השרתים שלהם מושבתים. 
 • כלים פיזיים: כלי התאוששות מאסון פיזי יכולים למתן את ההשפעות של סוגים מסוימים של אסונות, למעט התקפות סייבר. אלמנטים פיזיים שיכולים לתמוך בהמשכיות עסקית כוללים כלים לכיבוי אש כדי לעזור לנתונים ולציוד מחשבים לשרוד שריפה, ומקור כוח גיבוי התומך בעסקים בהפסקות חשמל לטווח קצר.
 • וירטואליזציה: גיבוי של תשתית IT הוא אחד החלקים הקשים ביותר באסטרטגיית המשכיות עסקית. וירטואליזציה היא אחת הדרכים הבודדות לגבות העתק עובד של כל סביבת המחשוב של הארגון. עסקים יכולים גם לבצע אוטומציה של כמה תהליכי התאוששות מאסון במכונות וירטואליות מחוץ לאתר שאינן מושפעות מאסונות פיזיים, ולהחזיר הכל לאינטרנט מהר יותר. העברה תכופה של נתונים ועומסי עבודה חיונית כדי שווירטואליזציה תהיה כלי יעיל לשחזור מאסון. צוותי IT חייבים לקבל תמונה ברורה ועדכנית של כמה מכונות וירטואליות פועלות בתוך ארגון בכל זמן נתון.

לא משנה באילו כלים תבחרו כדי לתמוך בהמשכיות העסקית שלכם, חברת 'יזמקו' מספקת עבורכם את כל הכלים המתקדמים והמקצועיים ביותר, כך שהתאוששות מאסון תתבצע באופן חלק וללא תקלות. בעזרת התמיכה המקצועית של צוות המומחים מטעם חברת 'יזמקו' אתם תגבשו את תוכנית המשכיות העסקית הכי מתאימה ומתקדמת עבור העסק שלכם. 

 
 

פתרונות הגיבוי והשחזור של יזמקו

גיבויים ושחזורים יכולים לעשות את ההבדל מהיבטים רבים: תפעוליים, עסקיים ופיננסיים. פתרונות הגיבוי והשחזור של יזמקו מספקים לכם מענה מיטבי בכמה מישורים ומציעים מעטפת שלמה של שירותים הכוללת:

בעזרת שירותי גיבויים ושחזורים מבית יזמקו תזכו לשמר את המידע החשוב בתוך הארגון ולזכות לקו הגנה נוסף. שיטת הגיבוי החדשנית עושה שימוש במחשוב ענן ובכך מייתרת את הצורך במדיות פיזיות, שכן המידע מאוחסן על שרתים וירטואליים וניתן לגשת אליו מכל מקום ובכל זמן והכל תוך תאימות מלאה לכל סביבות העבודה.

הצוות המקצועי של יזמקו ישמח לעמוד לרשותכם, לתכנן, ליישם ולהטמיע עבורכם מגוון פתרונות גיבוי ושחזור מתקדמים בהתאמה מלאה לכל צורך או מטרה עסקית.

 

פתיחת קריאת שירות
הכניסו פרטים ונשוב בהקדם
יש שאלה?
צרו קשר
הכניסו פרטים ונשוב בהקדם