שירותי המשכיות עסקית

חברת יזמקו המשכיות עסקית

שירות מלא בטלפון אחד ניהול המחשוב במשרד של יזמקו

גיבויים אוטומטים מתוזמנים

גיבוי היברידי, מקומי ובענן

שירות מנוהל

שירות גיבוי בשיטת 3-2-1

פתרונות DR -התאוששות מאסון

פתרונות הגיבוי והשחזור של יזמקו מותאמים לאופי הפעילות בעסק, בהתייחסות לזמני השחזור ושמירה על המשכיות העבודה.

אנו מבצעים תאימות מלאה לכל סביבות העבודה, שרתים וירטואלים, פיזיים או שרתי ענן.

הידע הרב של מומחי יזמקו בתחום הגיבוי והשחזור מבטיח ללקוחותינו ראש שקט בכל הנוגע למידע בארגון.

יזמקו מעמידה לרשותכם פתרונות גיבויים ושחזורים המותאמים לאופי הפעילות העסקית. הידע הרב של מומחי יזמקו בתחום גיבויים ושחזורים מבטיח לכם ראש שקט בכל הנוגע למידע בארגון לצד הגנה והמשכיות.

גיבוי המידע הנמצא על המחשבים זהו אחד הצעדים הראשונים אותם על כל עסק קטן כגדול לבצע. בדרך זו ניתן להתמקד בפעילות העסקית, לזכות בשקט נפשי ולהסיר את החשש מנזקים או מהשבתת העסק בעת מקרי חירום. בין אם המידע נמחק בטעות אנוש ובין אן נגנב בזדון על ידי גורמים מאיימים או מתחרים, בעזרת גיבויים ושחזורים תוכלו לנשום לרווחה כשאתכם הידיעה, שעל כל צרה שלא תבוא, המידע העסקי מגובה וניתן לשחזר אותו.

פתרונות הגיבוי והשחזור של יזמקו

גיבויים ושחזורים יכולים לעשות את ההבדל מהיבטים רבים: תפעוליים, עסקיים ופיננסיים. פתרונות הגיבוי והשחזור של יזמקו מספקים לכם מענה מיטבי בכמה מישורים ומציעים מעטפת שלמה של שירותים הכוללת:

בעזרת שירותי גיבויים ושחזורים מבית יזמקו תזכו לשמר את המידע החשוב בתוך הארגון ולזכות לקו הגנה נוסף. שיטת הגיבוי החדשנית עושה שימוש במחשוב ענן ובכך מייתרת את הצורך במדיות פיזיות, שכן המידע מאוחסן על שרתים וירטואליים וניתן לגשת אליו מכל מקום ובכל זמן והכל תוך תאימות מלאה לכל סביבות העבודה.

הצוות המקצועי של יזמקו ישמח לעמוד לרשותכם, לתכנן, ליישם ולהטמיע עבורכם מגוון פתרונות גיבוי ושחזור מתקדמים בהתאמה מלאה לכל צורך או מטרה עסקית.

מוזמנים להצטרף לשירותים שלנו

השאירו פרטים

או חייגו - *3730
logo_light

יש שאלה?

צרו קשר

הכניסו פרטים ונשוב בהקדם

דילוג לתוכן