שירותי אופיס 365

חברת יזמקו אופיס 365 

שירות מלא בטלפון אחד ניהול המחשוב במשרד של יזמקו

אבטחת מידע מיטבית

שרידות גבוהה

שירותי אימייל מתקדמים

גישה בטוחה מכל מקום

חברת יזמקו הינה שותפה עסקית של Microsoft ומציעה לכם ליהנות מחבילתOffice 365 לעסקים, המכילה את מיטב התוכנות המוכרות והאהובות מבית מייקרוסופט לשימוש במשרד!

יזמקו מזמינה אתכם לשדרג את סביבת העבודה עם חבילת Office 365 התואמת כמו כפפה לצרכיו של העסק שלכם. Office 365 מאפשרת לעסקים להתקדם אל עידן מחשוב הענן תוך שמירה על סביבת העבודה המוכרת. באפשרותכם להמשיך להשתמש בכל יישומי אופיס המוכרים לרבות וורד, אקסל, פאוור פוינט ועוד ובמקביל ליהנות מכל היתרונות של אופיס בענן.

התאמה מושלמת לצרכיו של העסק

אם אתם שואלים אותנו, אנו נעיד כי עם Office 365 תוכלו פשוט להתמקד בניהול העסק ולא לדאוג לפרטים הקטנים. כשכל העובדים מחוברים לקבצים, מיילים ויומנים בכל מקום ובכל זמן ויכולים לעבוד בשיתוף מלא מכל מקום, כאשר השדרוגים והעדכונים מבוצעים באופן אוטומטי והמשתמשים עובדים תמיד עם הגרסאות הכי מתקדמות, כשהמערכת גמישה ואינה מוגבלת ושהתשלום הוא בעבור רק מה שמשתמשים, אין זה מפתיע שמדובר בפתרון המועדף על עסקים רבים.

אופיס 365 מבית מייקרוסופט – התוכנות המוכרות באון ליין

Word ,Excel ,PowerPoint ,Outlook ,OneNote ,OneDrive – עם Office 365 כל התוכנות האהובות מבית מייקרוסופט זמינות על המחשב שלכם בגרסת און ליין עם מיטב החידושים ועם עדכונים שוטפים בזמן אמת. מהיום תוכלו ליהנות מהיתרונות הבאים:

מוזמנים להצטרף לשירותים שלנו

השאירו פרטים

או חייגו - *3730
logo_light

יש שאלה?

צרו קשר

הכניסו פרטים ונשוב בהקדם

דילוג לתוכן