שירותי ענן בארגון

עתידם המזהיר של שירותי ענן בארגון

מחשוב הענן חולל מהפכה שלימה בצורה בה עסקים פועלים. עסקים קיבלו גישה שוטפת למשאבי מיחשוב, הם מאחסנים תכנים, מידע ונתונים בענן וחוסכים פרוצדורות מורכבות ומסורבלות, ומשתמשים ביישומי תוכנה לפי הצרכים שלהם. שירותי ענן בארגון חוסכים לעסקים כסף רב, משפרים פרודוקטיביות ושיתופי פעולה פנים ארגוניים.

העתיד של שירותי הענן הוא מזהיר. ככל שטכנולוגיות המיחשוב בענן מתפתחות יותר, עסקים ירוויחו שירותים חדשים וחדשניים שיעזרו להם להשתפר עוד יותר, לחסוך בכח אדם ובזמן עבודה יקר, ולשפר שירות ללקוחות שלהם.

בואו נדבר על עתיד שירותי ענן בארגון, על הסכנות הכרוכות בכך ועל הפתרונות.

העתיד של שירותי ענן בארגון

ריכזנו לכם כמה מגמות שצפויות להיות פעילות בעיצוב עתיד שירותי הענן בעסקים:

 • אימוץ מוגבר של ענן היברידי: בעתיד, יותר ויותר עסקים צפויים לאמץ את הגישה ההיברידית. זו תכלול שימוש בשילוב. גם משאבים מקומיים וגם משאבים מבוססי ענן. זה יאפשר לעסקים להפיק את המקסימום משני העולמות, בעזרת ניצול של הגמישות ואיזון על עלות מול תועלת מהענן, כמובן תוך שמירה על נתונים רגישים ברמת אבטחה גבוהה ביותר.
 • צמיחה של מחשוב קצה: זהו מודל מחשוב של שירותי מחשוב לעסקים שמקרב את משאבי המחשב למשתמש הקצה. מה שיכול לשפר ביצועים ולהפחית זמן שהייה ליישומים הדורשים עיבוד במיידי. ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, היא צפויה למלא תפקיד משמעותי יותר בענן.
 • בינה מלאכותית: ה- AI וה- ML הן טכנולוגיות חדשניות שפרצו לשוק המחשבים ממש באחרונה, אך נמצאות כבר בשימוש במגוון דרכים לשיפור עבודה בענן. אוטומציות של משימות, אופטימיזציות של ביצועים, וטיפול בפרצות אבטחה. ככל שהן ימשיכו להתפתח, השפעתן על עתיד שירותי הענן תגדל.

מה אתם יכולים לעשות לקראת עתיד שירותי הענן

הנה שני דברים חשובים ביותר שאתם יכולים לעשות לקראת העתיד של שירותי ענן בארגון:

 • תכננו אסטרטגיה: עכשיו זה הזמן לתכנן את אסטרטגיית השימוש בענן שלכם. זה כולל כמובן אפיון וזיהוי צרכים, הערכת האפשרויות והשימושים, ובחירה בספקי ענן מקצועיים ואמינים.
 • הכשירו עובדים: חשוב שתכשירו את העובדים שלכם לגבי שרותי ענן לעסקים. זה יעזור להם להבין את היתרונות, איך להשתמש ביעילות, ויפחית חששות ופחדים. קחו בחשבון שהעובדים הוותיקים עלולים להתקשות בשימוש בענן, אל תוותרו עליהם. הנסיון שלהם וההבנה היותר מורכבת שיש למבוגרים יעשו טוב לארגון שלכם. תכשירו אותם עם יותר סבלנות, או שתציבו להם עובד זוטר שיעשה בשבילם את העבודה הנדרשת בענן.

הסכנות הכרוכות בעתיד שירותי ענן בארגון

מהן הסכנות בתחום שירותי הענן?

ישנן כמה סכנות בתחום שירותי הענן, שמודעות עוזרת להיזהר מפניהן ולהתגונן בצורה נכונה.

 1. אבטחה: אחת הסכנות הגדולות בתחום היא האבטחה. עסקים המאחסנים את הנתונים שלהם אצל שירותי ענן לעסקים, מפקידים את כל המידע של העסק אצל צד שלישי. המשמעות היא שאתם חייבים להיות בטוחים שיש לספק הענן שלכם אמצעי אבטחה נאותים, ושהוא עצמו ראוי לאמון שלכן.
 2. תאימות לתקנות: אם אתם מאחסנים נתונים בענן, הוא חייב להיות תואם לתקנות הגנת המידע. למשל, בשירותים פיננסיים, במידע רפואי, ובכל מאגר נתונים המכיל פרטים אישיים שחל עליהם חוק הגנת הפרט.
 3. התקשרות חזקה מדי עם ספק לא מוצלח: כשעסק מפתח תלות בספק הענן שלו, ולא יכול לעבור לספק אחר מקצועי יותר או זול יותר.

מהם הפתרונות לסכנות אלו?

ישנם כמה פתרונות שתוכלו ליישם בעסק שלכם כשאתם מחליטים על שירותי ענן בארגון שלכם.

 1. הצפנת נתונים: אתם חייבים להצפין את הנתונים והמידע שלכם, ולקבוע סיסמאות קשות לפיצוח, על מנת להגן על החומרים שלכם מפני גישה לא מורשית.
 2. גיבוי נתונים: גבו בקביעות את הנתונים שלכם למיקום אחר, מחוץ לאתר. למשל, למחשב שלא מחובר לרשת, וממילא לא חשוף לאיומי סייבר. זה יעזור לכם להגן על המידע במקרה של פריצה לענן שלכם, אסון טבע (כן, כן!) או סייבר.
 3. מדיניות ממשל: הקפידו לבחור ספק ענן שיכולות האבטחה וההצפנה שלו תואמות את חוקי המדינה והנהלים לגבי הגנת מידע אישי של לקוחות שלכם.
 4. בחירת ספק מקצועי: בחרו בכובד ראש את ספק הענן שלכם. הקפידו לוודא שיש לו מוניטין חיובי לאורך זמן, נסיון עשיר בתחום שלכם, אבטחה קפדנית ומתקדמת ואמינות גבוהה.

כל אלו יחסכו מכם את הסכנות שבעתידם של שירותי ענן בארגון. כך תהנו מהיתרונות בלי לחשוש מהחסרונות שלהם.

העתיד של שירותי הענן הוא מדהים, יצירתי, מתקדם ומשפר מאוד מאוד את ביצועי העסקים השונים המשתמשים בו. רק הקפידו על כללי בטיחות ונקטו צעדים להפחית את הסכנות, כך תבטיחו שאתם משתמשים בשירותי הענן בצורה בטוחה וגם מאובטחת.

יזמקו IT- העתיד כבר כאן!

שירותי הענן בעסקים וארגונים כבר חי ובועט. אנחנו גאים להציג את קדמת הטכנולוגיה בעניין, ולהציע לכם מעטפת שלימה של כל הדרישות של העולם העסקי מתחום ה- IT.

אנו מציעים לכם שירותי הקמת מערך ממוחשב לעסק, התקנה ותחזוקה של תחנות עבודה, תקשורות עסקיות, תמיכה טכנית ותפעולית מרחוק, פתרונות ותכניות התאוששות מאסון, ניהול תשתיות רשת ועוד ועוד.

אנחנו ביזמקו IT חרטנו על דגלנו את שירות הלקוחות במקום הראשון, שירותי התמיכה והתחזוקה שלנו מבוצעים על ידי מומחים וטכנאים בתמיכה מרחוק ובפריסה ארצית לפי צורך, ולכן בכל פעם שתפנו תקבלו את שירות הלקוחות המקצועי והמתקדם ביותר שניתן.

נשמח לעמוד איתכם בקשר ולהציע לכם את המעטפת המלאה, הכוללת גם IT מורחב ומקצועי, וגם שירותי מיכון משרדי ומכונות משקאות מכל הסוגים למשרד ולעסק.

צרו קשר בהקדם, ונשמח לתת לכם שירות לדוגמא, ולענות על כל שאלה שיש לכם, במקצועיות, בסבלנות ובאנושיות.

יזמקו מדפסות לוגו

יזמקו שירותי מחשוב לעסקים

יזמקו פרו היא חברה מובילה בתחום שירותי מחשוב לעסקים בישראל. החברה פועלת משנת 1972 ומעניקה מגוון רחב של שירותים, החל מתמיכה שוטפת ועד לפרויקטים מורכבים. צוות החברה כולל אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים, בעלי ידע וניסיון רב בתחום המחשוב. החברה חרטה על דגלה מתן שירות איכותי ומקצועי, תוך התאמה לצרכים הייחודיים של כל לקוח.

שתפו את המאמר לאדם שחייב לקרוא:
איומי סייבר

איומי סייבר

איך תתגוננו נכון מפני איומי סייבר ותשמרו על הנתונים הרגישים של הארגון? העולם שלנו בנוי על תקשורת מתמדת, כאשר הטכנולוגיה שמסייעת לנו להיות כל רגע

למאמר המלא »
firewall ארגוני

firewall ארגוני

firewall ארגוני – שומר הסף הדיגיטלי חומת האש הארגונית מהווה את הבסיס של ההגנה בתחום המשתנה ללא הרף של אבטחת סייבר, ומגינה על חברות מפני

למאמר המלא »
מתקפת vishing

מתקפת vishing

חשפו את האיום: ההבנה מה עומד מאחורי מתקפת vishing בעידן שבו הטכנולוגיה השתלבה עמוקות בחיי היומיום שלנו, האיומים הדיגיטליים ממשיכים להתפתח, כשפושעי סייבר ממציאים שיטות

למאמר המלא »
לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות!
פתיחת קריאת שירות
הכניסו פרטים ונשוב בהקדם
יש שאלה?
צרו קשר
הכניסו פרטים ונשוב בהקדם