מחשוב ענן

גיבוי בענן של יזמקו - שכבת הגנה נוספת לעסק 

  • גיבויים אוטומטים
  • אבטחת מידע
  • גישה מכל מקום
  • צמצום בהוצאות

 

פתרון הענן מספק לארגון הגנה על המידע הקריטי, ע"י יצירת עותק עדכני ואחסונו באתר מרוחק.

הגיבוי עובר הצפנה ומבוצע באופן אוטומטי, כולל קבלת הודעות והתראות.

גיבוי הענן מספק מענה יעיל, נוח וחסכוני להגנת על המידע, גם במקרים של נזק פיסי. 

אם עוד לא עברתם למחשוב ענן, הגיע הזמן. אנו ביזמקו נשמח לסייע לכם לבחור בפתרונות מחשוב ענן התואמים את הצרכים שלכם!

בעולם העסקים המודרני רוב המידע נמצא על מחשבים. בין אם מדובר במעקב אחר מלאי, בין אם בקניין רוחני ובין אם בשימור לקוחות או ניהול ספקים, המידע העסקי מאפשר ניהול מיטבי של העסק ולכן זמינותו הכרחית. מעבר לנגישות המידע קיימת חשיבות רבה גם להגנה עליו. כאשר כל המידע מרוכז על מחשבי העסק קיים סיכון שבמקרה של נזק פיזי או פריצת אבטחה, המידע יאבד והארגון יאלץ להתחיל מחדש. לא כך הדבר כאשר נעזרים בשירותי מחשוב ענן.

מהו מחשוב ענן?

במילים פשוטות מדובר בטכנולוגיה חדשנית אשר בעזרתה ניתן לשמור את המידע העסקי על שרתים מרוחקים ולא על המחשב הפרטי. הגישה אל הנתונים השמורים מתבצעת דרך האינטרנט, כך שבפועל באפשרותכם לגשת אל המידע העסקי מכל מקום בעולם ובכל נקודת זמן. עבור המשתמשים מדובר ביתרון גדול שכן הם יכולים ליהנות מיכולות גיבוי מתקדמות, מרמת אבטחה גבוהה יותר, מביצועים מיטביים ובאופן כללי: משכבת הגנה נוספת לעסק, לחברה או לארגון.

גיבוי בענן של יזמקו – שכבת הגנה נוספת לעסק 

ביזמקו אנו מציעים מגוון רחב של שירותים בתחום מחשוב ענן ובהתאמה לצרכיו של העסק. בין היתרונות של שימוש בשירותי הענן שלנו נמצאים אלו הבאים:

  • גיבויים אוטומטים – פתרון הענן מספק לארגון הגנה על המידע הקריטי, על ידי יצירת עותק עדכני ואחסונו באתר מרוחק. הגיבוי עובר הצפנה ומבוצע באופן אוטומטי, כולל קבלת הודעות והתראות.
  • אבטחת מידע – מלבד יכולות מחשוב מתקדמות, מחשוב הענן מציע למשתמשים גם רמת אבטחה מתקדמת בעלות משתלמת בהשוואה לאפשרויות אחרות. המידע מאוחסן על שרתים מרוחקים, מה שמקטין משמעותית את הסיכונים הקיימים.
  • גישה מכל מקום – מערכות המחשוב בענן מאפשרות לכם לגשת אל המידע מכל מקום ובכל זמן. אפשרות זו הופכת את תהליכי הניהול והתפעול ליעילים יותר ובד בבד מספקת הזדמנות לעסק להתרחב ולגדול גם לשווקים בינלאומיים.
  • צמצום בהוצאות מחשוב ענן מספק לעסקים מענה יעיל, נוח וחסכוני. הרעיון אשר עומד מאחורי טכנולוגיה זו הוא פשוט: שיפור ביצועי המחשב, הגדלת הנפח של שטח האחסון, הגברת האבטחה והכל בעלות מינימלית ובהתאם לשימוש.

היתרון העיקרי של פתרונות ענן בא לידי ביטוי בהתאמה למידותיו של העסק. המומחים של יזמקו ישמחו לעמוד לשירותכם על מנת לאפשר לכם ליהנות מתכנון ויישום מערך מחשוב ענן התואם את צרכיו של העסק בדיוק.