מחשוב ענן לעסקים

היתרונות המרכזיים של מחשוב ענן לעסקים

מאז שפותחה טכנולוגיית מחשוב ענן, היא הפכה לאט לאט לאופציה המועדפת על חברות וארגונים לניהול שירותי המחשוב שלהם בשל היתרונות הרבים שהיא מציעה עבורם.

עד לפני כמה שנים, כל חברה הייתה עובדת עם שרתים פרטיים לצורך אחסון של כל המידע הארגוני הנצבר וזאת מתוך רצון לשמר אותו לאורך זמן. היום, כל מנהל מחשוב חברה כבר יודע שאחסון מוצלח ואיכותי מתקיים באמצעות מחשוב ענן ולא בכלים אחרים שהופכים עם הזמן ללא רלוונטיים.

היתרונות של מחשוב ענן לעסקים עבור השוק העסקי מתפרסים על פני תחומים רבים ולא רק בתחום האחסון וחשוב שכל עסק יכיר אותם לפני שיבחר שירותי מחשוב לעסקים שיתאימו לו.

כיצד תורם מחשוב הענן לניהול החברה

  • חסכון בעלויות – אחד היתרונות המרכזיים של טכנולוגיית מחשוב ענן לעסקים הוא העובדה שהיא מאפשרת לחברה לחסוך בהוצאות המחשוב שלה. ניהול שירותי המחשוב באמצעות שירותי ענן חוסכת את הצורך ברכישה, אחזקה ותפעול של מוצרי חומרה ותוכנה יקרים. גם הזמן שנחסך בעקבות הניהול החיצוני שווה כמובן כסף ותרום לחיסכון הכולל בהוצאות.
  • יכולת הישרדות – באמצעות מחשוב ענן לעסקים, המידע העסקי והארגוני של החברה יכולים להיות מוגנים לעולמים בצורה הוודאית והבטוחה ביותר. כל נושא אבטחת המידע וכן גיבוי בענן לעסקים לגיבוי של הנתונים מתבצע באופן מיטבי באמצעות מחשוב ענן וגם העמידות הכללית של מערכות המחשוב גבוהה הרבה יותר, מה שגורם לירידה בכמות ובתדירות התקלות שעשויות להזיק למידע.
  • נגישות – היתרון הבולט ביותר במחשוב ענן ברמה היומיומית הוא רמת הנגישות שטכנולוגיה זו מאפשרת. הבשורה כגדולה שהביא איתו מחשוב ענן הוא היכולת לגשת למידע הארגוני מכל מקום בעולם, בכל רגע נתון, על ידי כל משתמש שהוגדר כרשאי.
  • התאמה לצרכים – השימוש בטכנולוגיה של מחשוב הענן מאפשרת גמישות עסקית ברמה הגבוהה ביותר. כל עסק הוא דינמי ויודע תקופות של עליות ומורדות מבחינת גודלו, היקף פעילותו, קצב עבודתו ועוד. מחשב ענן מאפשר להרחיב ולהקטין את השירותים הניתנים בכל רגע נתון ואינו כובל את הלקוח לעסקאות קבועות ומתמשכות בהן הוא מקבל גם שירותים שאין לו שום צורך בהם. ההתאמה האישית לצרכי הלקוח היא מאוד מדויקת ולכן מוציאה את הלקוח מרוצה בדרך כלל.
cropped-logo
יזמקו שירותי מחשוב לעסקים

יזמקו פרו היא חברה מובילה בתחום שירותי מחשוב לעסקים בישראל. החברה פועלת משנת 1972 ומעניקה מגוון רחב של שירותים, החל מתמיכה שוטפת ועד לפרויקטים מורכבים. צוות החברה כולל אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים, בעלי ידע וניסיון רב בתחום המחשוב. החברה חרטה על דגלה מתן שירות איכותי ומקצועי, תוך התאמה לצרכים הייחודיים של כל לקוח.

שתפו את המאמר לאדם שחייב לקרוא:
מתקפת vishing

מתקפת vishing

חשפו את האיום: ההבנה מה עומד מאחורי מתקפת vishing בעידן שבו הטכנולוגיה השתלבה עמוקות בחיי היומיום שלנו, האיומים הדיגיטליים ממשיכים להתפתח, כשפושעי סייבר ממציאים שיטות

למאמר המלא »
הקמת שרתים מקומיים

הקמת שרתים מקומיים

איך הקמת שרתים מקומיים תעזור להרים את העסק שלכם מעל כולם? בעידן הדיגיטלי, שבו ניהול נתונים ואבטחה הם דאגות עיקריות עבור עסקים, ההחלטה על הקמת

למאמר המלא »
שירותי help desk

שירותי help desk

החשיבות של שירותי help desk בעולם העסקי והארגוני שירותי Help Desk ממלאים תפקיד חיוני בשמירה על מאמץ זה, ומשמשים כמערכת התמיכה הקדמית לטיפול בפניות, פתרון בעיות

למאמר המלא »
לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות!
פתיחת קריאת שירות
הכניסו פרטים ונשוב בהקדם
יש שאלה?
צרו קשר
הכניסו פרטים ונשוב בהקדם