מגזין הפתרונות של יזמקו

מחשוב ענן לעסקים - היתרונות מרכזיים

היתרונות המרכזיים של מחשוב ענן לעסקים

מאז שפותחה טכנולוגיית מחשוב ענן, היא הפכה לאט לאט לאופציה המועדפת על חברות וארגונים לניהול שירותי המחשוב שלהם בשל היתרונות הרבים שהיא מציעה עבורם.

עד לפני כמה שנים, כל חברה הייתה עובדת עם שרתים פרטיים לצורך אחסון של כל המידע הארגוני הנצבר וזאת מתוך רצון לשמר אותו לאורך זמן. היום, כל מנהל מחשוב חברה כבר יודע שאחסון מוצלח ואיכותי מתקיים באמצעות מחשוב ענן ולא בכלים אחרים שהופכים עם הזמן ללא רלוונטיים.

היתרונות של מחשוב ענן לעסקים עבור השוק העסקי מתפרסים על פני תחומים רבים ולא רק בתחום האחסון וחשוב שכל עסק יכיר אותם לפני שיבחר שירותי מחשוב לעסקים שיתאימו לו.

כיצד תורם מחשוב ענן לניהול החברה

  • חסכון בעלויות – אחד היתרונות המרכזיים של טכנולוגיית מחשוב ענן לעסקים הוא העובדה שהיא מאפשרת לחברה לחסוך בהוצאות המחשוב שלה. ניהול שירותי המחשוב באמצעות שירותי ענן חוסכת את הצורך ברכישה, אחזקה ותפעול של מוצרי חומרה ותוכנה יקרים. גם הזמן שנחסך בעקבות הניהול החיצוני שווה כמובן כסף ותרום לחיסכון הכולל בהוצאות.
  • יכולת הישרדות – באמצעות מחשוב ענן, המידע העסקי והארגוני של החברה יכולים להיות מוגנים לעולמים בצורה הוודאית והבטוחה ביותר. כל נושא אבטחת המידע וגיבוי הנתונים מתבצע באופן מיטבי באמצעות מחשוב ענן וגם העמידות הכללית של מערכות המחשוב גבוהה הרבה יותר, מה שגורם לירידה בכמות ובתדירות התקלות שעשויות להזיק למידע.
  • נגישות – היתרון הבולט ביותר במחשוב ענן ברמה היומיומית הוא רמת הנגישות שטכנולוגיה זו מאפשרת. הבשורה כגדולה שהביא איתו מחשוב ענן הוא היכולת לגשת למידע הארגוני מכל מקום בעולם, בכל רגע נתון, על ידי כל משתמש שהוגדר כרשאי.
  • התאמה לצרכים – השימוש בטכנולוגיית מחשוב ענן לעסקים מאפשר גמישות עסקית ברמה הגבוהה ביותר. כל עסק הוא דינמי ויודע תקופות של עליות ומורדות מבחינת גודלו, היקף פעילותו, קצב עבודתו ועוד. מחשב ענן מאפשר להרחיב ולהקטין את השירותים הניתנים בכל רגע נתון ואינו כובל את הלקוח לעסקאות קבועות ומתמשכות בהן הוא מקבל גם שירותים שאין לו שום צורך בהם. ההתאמה האישית לצרכי הלקוח היא מאוד מדויקת ולכן מוציאה את הלקוח מרוצה בדרך כלל.
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סרטון החודש
הדפסה מלוכלכת
יש לכם שאלות? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם תשובה