חשיבות אבטחת מידע

חשיבות אבטחת מידע לעסק שלך

מאז ומעולם הייתה חשיבות רבה לזמינות של אפשרויות אבטחה טובות לעסקים, אבל בסביבה העסקית של ימינו, עולה חשיבות אבטחת מידע ונתונים של העסק.

 

ארגונים רבים נוטים להתעלם מהעובדה שאובדן נתונים או הפרת כושר האבטחה יכולים לעלות להם לא רק בכסף ובזמן, אלא, במקרים רבים, גם בעסק עצמו.

דוגמה לסכנות שמאיימות על הנתונים והמידע של העסק

  • המשתמש במחשב – הצעד הראשון בתהליך האבטחה הוא לחזק את החוליה החלשה ביותר שמקשרת בין הנתונים שלכם והעולם החיצוני. תאמינו או לא, רוב הבעיות שמתרחשות באבטחת העסקים קורות כתוצאה מהמשתמש במחשב. לא מדובר בכך שהעובדים שלכם מוסרים נתונים לאחרים בכוונה, אלא שהעובדים לא מבינים את הדרכים הנכונות לשימוש במחשב והם משאירים אותו פתוח לסכנות.

חשוב מאוד לדבר עם העובדים באופן קבוע ולוודא שהם מבינים את אמצעי האבטחה המתאימים בהם יש לנקוט כשמשתמשים במחשב במשרד, או גולשים באינטרנט למטרות עסקיות.

  • וירוסים ותוכנות ריגול – פריצות באבטחת מערכת המחשוב של העסק עלולות לגרום להתקפות של וירוסים ולהתקנת סוסים טרויאנים ותוכנות ריגול שיחשפו מידע רגיש, ובמקרים קיצוניים יהרסו את המחשבים והשרתים ואפילו ישביתו את העסק לחלוטין.

בגלל איומים אלה, מומלץ להתקין במחשבים, בכול עת, תוכנות אנטי וירוס ואנטי תוכנות ריגול. ככול שההגנה שלכם היא ברמה גבוהה יותר, כך פחות סביר שיצוצו בעיות. חשוב לציין שווירוסים ותוכנות ריגול חדשות נכנסות לעולם המחשוב בכול יום, כך שלא מספיק רק להתקין את התוכנה על המחשב, אלא יש לעדכן אותה על בסיס קבוע. ברוב המוצרים האיכותיים, זה יכול להיעשות באופן אוטומטי.

פתרונות הדוקים – שירותים לאבטחת מידע

במציאות זו של התקפות סייבר וסכנות וירטואליות שיכולות להשבית את כל מערכת המחשוב, לגזול מכם מידע ונתונים חשובים, ובעצם לאיים על עצם קיומו של העסק, נכנסות לפעולה חברות שמציעות שירותים איכותיים לאבטחת מידע. במקום שתצטרכו להתמודד לבד עם הידע והמקצועיות שכרוכים באבטחה נכונה ומתאימה של העסק שלכם, תוכלו לקבל שירותי אבטחה מחברה מקצועית ומיומנת שתציע לכם מערך של פתרונות מתקדמים ומקיפים. החברות האיכותיות בתחום שירותי אבטחת המידע מציעות לבעלי העסקים את הטכנולוגיות החדשניות ביותר שקיימות היום בתחום.

לכן, כדי להיות שקטים ולהסיר דאגה מלבכם כדאי ליצור קשר עם חברה שיש לה ניסיון עשיר במתן שירותי מחשוב לעסקים, שירותי גיבוי ואבטחת מערכות מחשוב, ולו המורכבות ביותר, של עסקים קטנים כגדולים.

חברה שכזו מעסיקה אנשי מקצוע מיומנים שמעודכנים כל העת במגוון האיומים שצצים חדשות לבקרים, ובפתרונות שיכולים להגן עליכם מפני איומים אלה. צוות המומחים יסייע לכם בגיבוי, מניעה, וחסימה של איומים וירטואליים שעלולים לגרום לכם נזק בלתי הפיך.

שירותי החברה שעוסקת בתחום אבטחת המידע לעסקים

פתרונות האבטחה שמוצעים לעסקים, כוללים, בין היתר, הערכת סיכונים, ניהול הסיכונים, ביצוע סקרים שמטרתם לגלות כשלים או פרצות באבטחה, הטמעת מדיניות אבטחת המידע ונהלי אבטחת המידע בקרב העובדים והעלאתם על הכתב, ניתוח של אירועים בתחום אבטחת המידע, בחינת כל נושא אבטחת המידע בשרתים ובמערכות ההפעלה.

בנוסף, חברות אלה מציעות גם לבחון, לאפיין ולהטמיע פתרונות wireless ו-PKI (Public Key Infrastructure, ובעברית "תשתית מפתחות ציבוריים". תשתית זו כוללת חומרה, תוכנה, אנשים, מדיניות ונהלים שנדרשים על מנת להנפיק, לנהל, להפיץ, להשתמש, לאחסן ולגנוז תעודות שהן דיגיטליות).

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו פרטים

או חייגו - 3730*
logo_light

יש שאלה?

צרו קשר

הכניסו פרטים ונשוב בהקדם

דילוג לתוכן