תוכנות אנטי וירוס מומלצות

מחפשים בנרות תוכנות אנטי וירוס איכותיות וחינמיות? הגעתם למקום הנכון. כיום אין בנמצא עסקים שלא דואגים לנושאים כמו שירותי גיבוי מקצועיים ואפילו עסקים קטנים דואגים לכל מה שקשור לנושא של שירותי אבטחת מידע. למרבה הצער, ישנם רבים במגזר העסקי וגם במגרש הביתי, שלא דואגים לעצמם לתוכנות אנטי וירוס איכותיות. אם טרם השכלתם להתקין תוכנת אנטי וירוס על המחשבים שלכם, הרשו לנו להמליץ לכם לקרוא בעיון את המאמר שכתבנו במיוחד עבורכם.

Avast Antivirus 17.4.2294

אווסט אנטי וירוס היא בין התוכנות הפופולאריות ביותר בעולם ולמעשה אין בכך שום דבר מפתיע שכן מדובר בתוכנת אנטי וירוס ראויה לשמה. היא כוללת מאגר וירוסים עצום ומתעדכנת באופן תדיר. אווסט אנטי וירוס עוקבת אחרי הופעה של איומים חדשים ללא הפסקה ומאפשרת לבצע סריקה יסודית וקפדנית של כל הקבצים במחשב. מעבר לזה, התוכנה מאפשרת למשתמש לסרוק בקלות את הרשת הביתית, על מנת שיוכל לאתר פרצות אבטחה, להיפטר בקלות מתוספים לא רצויים ולחסום אתרי אינטרנט זדוניים.

Panda Cloud 2.0.0

כל החברות שמספקות שירותי גיבוי, עושות שימוש בענן. אך יש מעט מאוד חברות המספקות שירותי אבטחת מידע בתחום ההגנה מווירוסים, המריצות את התוכנות שלהן בענן. ההטמעה של אנטי וירוס במחשוב ענן מהווה יופי של דרך להקטין את משאבי המחשוב המקומיים שלכם. כמו כן התוכנה החכמה כוללת קישור אוטומטי רציף למעבדות פנדה, שבהן נאסף מידע מודיעיני נרחב על איומים חדשים. התוכנה נחשבת לקלה במיוחד (היא כמעט שלא גוזלת משאבים מהמחשב) ולפיכך ההשפעה שלה על המשתמש, מינימאלית.

Microsoft Security Essential 4.10.209.0

תוכנת האנטי וירוס של מיקרוסופט 32 ביט היא הרבה יותר מאנטי וירוס ויעיד על כך השם שנבחר לה: Microsoft Security Essential. התוכנה מספקת הגנה מלאה על המחשב בזמן אמת, בין אם אתם נמצאים בעבודה או בבית. היא פועלת באופן יעיל ושקט מאוד וקל ביותר להתקין אותה על המחשב. כמו כן, היא חינמית לחלוטין.

ESET NOD32 Antivirus

נוד 32 היא תוכנה עטורת פרסים, המגלה במהירות שיא מגוון רחב של תוכנות זדוניות ובכלל זה וירוסים, סוסים טרויאניים, תולעים ועוד. התוכנה כוללת מודל חדש ומתקדם של אנטי-פישינג, המגן על המשתמש באופן מלא מפני אתרים המנסים לגלות עליו מידע אישי. אי לכך, הזהות של המשתמש מוגנת בצורה אבסולוטית. כל משתמש מוזמן לבנות את פרופיל האבטחה המתאים לו באופן אישי בהתאם לצרכים ולהעדפות שלו, כשלצורך כך עומדות לו יותר מ-150 אפשרויות שונות.

Avira Antivirus 15.0.27.34

חמישה קליקים בלבד נדרשים כדי להתקין את התוכנה היעילה והמוצלחת הזאת. למרות שהגרסה החינמית לא מפסיקה להקפיץ פרסומות שמטרתן לשדל את המשתמש לרכוש את הגרסה המלאה, הרי שגם הגרסה שלא עולה ולו שקל אחד, עושה עבודה מוצלחת ביותר. היא מספקת הגנה מצוינת נגד תוכנות ריגול, פרסומות, תולעים, סוסים טרואיניים ווירוסים ואף מסוגלת לזהות וירוסים לא מוכרים.

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו פרטים

או חייגו - 3730*
logo_light

יש שאלה?

צרו קשר

הכניסו פרטים ונשוב בהקדם

דילוג לתוכן