שירותי מחשוב במיקור חוץ

יזמקו שירותי מחשוב מציעה לכם פתרון חדש וייחודי- מנהל מחשוב בשירות מיקור חוץ.

ידוע כי ניהול טכנולוגיות המידע בארגון הוא חשוב ומרכזי בניהול של כל עסק או ארגון, אך לא בכל עסק יש מקום או צורך בהעסקת מנהל מחשוב במשרה מלאה. במקרים רבים, משתלם יותר לשכור שירותי ניהול IT חיצוניים וכאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה. אנו מציעים שירותי IT מקצועיים, אמינים וחסכוניים באמצעות מיקור חוץ. כל עסק יכול לשכור את שירותינו ולקבל מומחה מחשוב שיספק את כל צרכי מערכת המחשוב מתוך הארגון.

עלות העסקת מומחה מחשוב שכיר היא גבוהה ולא תמיד מוצדקת- יש לדאוג להכשרתו, לשכרו ולהחלפתו במקרה הצורך. שיטה זו אינה מתאימה לכל עסק. אנו מציעים לכם פתרון מקצועי, משתלם, מהיר ונוח בדמות מומחה מחשוב חיצוני שיעמוד לשירותכם מתוך העסק.

מי הם המומחים שלנו?

יזמקו שירותי מחשוב מעסיקה מומחים מקצועיים ובעלי ניסיון רב, שמלווים את העסק בדיוק לפי צרכיו. אורך תקופת הליווי נקבע על פי צרכיה הממוקדים של המערכת- לעיתים מדובר בליווי קצר טווח, כמו במקרים של החלפה זמנית של מנהל IT או הטמעה של תוכנות חדשות בעסק ולעיתים מדובר בליווי לאורך זמן בלתי מוגבל.

היקף המשרה של מנהל IT מטעמנו יקבע ביחד עם הלקוח לפי צרכיו ומגבלותיו.

ניתן לקבל את השירות בהיקף של משרה מלאה, משרה חלקית, משרה שעתית ומשרה זמנית.

האחריות עלינו, אתם יכולים להיות שקטים

המומחים שלנו יסייעו בניהול מערכות המחשוב, אבטחת המידע, רשתות המחשבים, גיבוי הנתונים ופרויקטים ארגוניים שונים, משלב התכנון הראשוני ועד לשלב הביצוע עצמו. השירות שתקבלו יבנה במיוחד בהתאם לצרכים שלכם, מתוך מטרה לשפר ולייעל את מערכת המחשוב ותשתיותיה ולהביאה לניצול מקסימלי.

למה כדאי להיעזר במיקור חוץ בתחום המחשבים?

- מנהל IT איכותי במחיר אטרקטיבי- ללא יחסי עובד/מעביד ותוך חסכון משמעותי בעלויות.

- אחריות מלאה של יזמקו שירותי מחשוב- אנו אחראים לשירות המקצועי שתקבלו מהמומחה שיושם בחברתכם, תוך מתן גיבוי של כל צוות התמיכה שלנו.

- שירות גיוס והשמה מקצועיים- יזמקו מתמחה בניהול שירותי מחשוב ולכן יודעת לבחור, לגייס ולשמר את אנשי המקצוע המובילים והמקצועיים ביותר בתחומם.

- שירות מחשבים רצוף וללא תקלות- אנו מחויבים לרצף השירות שתקבלו ולכן לא ייווצר מצב של מחסור בשירותים עקב מחלה, מילואים או חופשה. תמיד תקבלו מומחה IT מחליף שידאג לעבודה רציפה ותקינה.

- גמישות והתאמה אישית- שירות מיקור החוץ מותאם ללקוח באופן אישי על פי צרכיו ויכולותיו, תוך התחשבות באילוצים תקציביים.

מנהל IT במיקור חוץ- הפתרון המושלם לעסקים קטנים ובינוניים שהיקף פעילותם אינו מצדיק העסקת מנהל מחשוב במשרה מלאה, אך עדיין רוצים לשדרג את פעילות המחשוב בעסק ולשפר את ביצועיהם.