שירותי אבטחת מידע

שירותי אבטחת מידע לעסק שלך

אחת השאלות שכל בעל עסק צריך לשאול את עצמו היא: האם המידע העסקי שלו מאובטח בצורה הרמטית. מרבית בעלי העסקים מעבירים מידע בצורה מקוונת ממחשב למחשב תוך שמירה על הדטה של העסק. באמצעות שירותי אבטחת מידע לעסקים ניתן לשמור על המידע המדובר מפני גניבות, השחתה על ידי וירוסים או נזק לחומרה.

אם בעבר מידע של עסקים אוחסן על גבי מסמכים שונים שבית העסק היה שומר בתיקיות ידניות, הרי שכיום כל תיקיה מעין זאת היא תיקיה של מחשב. חברות רבות מציעות אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר על מנת שהמידע המדובר לא יגיע לידיים הלא נכונות. אם אתם מחפשים חברה המציעה שירותי מחשוב לעסקים, חשוב שתבדקו שהחברה מציעה לכם בין היתר גם שירות ששומר על כל המידע של העסק בצורה הרמטית ואיכותית.

נתונים על עסקים ומידע עסקי

הנה כמה נתונים חשובים על עסקים ואבטחת מידע בארגונים. 90 אחוזים מהעסקים הקטנים והבינוניים לא מעסיקים כיום צוות IT מקצועי אשר מספק אבטחת מידע ושירותי IT לעסקים. מדובר על נתון תמוה שכן כמעט 40 אחוזים ממתקפות הסייבר מכוונות דווקא לעסקים שאין להם אבטחת מידע.

60 אחוזים מהעסקים שחוו התקפות של האקרים או פריצות אבטחת מידע לא ישרדו ויסגרו את העסק לאחר תקופה כלשהי.

אם חשבתם שמתקפת סייבר או פריצת האקרים היא דבר שקורה רק לארגונים גדולים מאוד שניתן לסחוט מהם כספים בסכומים גדולים, כדאי שתדעו שמתקפה מעין זאת יכולה להתרחש בכל ארגון ולא משנה במה הוא עוסק או מהו גודלו. חשיבות אבטחת מידע היא קריטית עבור כל ארגון באשר הוא ועל כן, כל ארגון חייב לבחור שירותי אבטחת מידע שמוצעים על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

מהן המטרות של מתקפת סייבר?

מתקפת סייבר היא מתקפה שמתרחשת על ידי גורם חוץ ארגוני כאשר המטרה שלה היא להשיג את אחד מהדברים הבאים: ריגול ומעקב לצורך איסוף מידע תחרותי או איסוף מידע מודיעיני על בית העסק, איסוף מידע על לקוחות פוטנציאלים של העסק לרבות גיל, מין, אזור מגורים, הרגלי צריכה ועוד וכן, כופר- וירוס שהמטרה שלו היא לנעול את כל קבצי המחשב של הארגון כך שלא תהיה גישה אליהם עד שהארגון ישלם דמי כופר לאחראים על המתקפה. מדובר על וירוס שלא קל לנטרל בלשון המעטה.

איזה שירותי אבטחת מידע מוצעים כיום?

לצורך אבטחת מידע בארגון חשוב לבחור שירותי אבטחת מידע. חברה המציעה שירות אבטחת מידע תהיה אחראית על כמה תחומים: ראשית כל, היא תדאג לשמור את המידע החיוני בתוך הארגון. היא תהיה אמונה על הקמת מערך אבטחה פנים עסקי שמונע זליגה של מידע מתוך העסק על ידי צוות או עובדים. החברה גם תקים מערך אבטחה פנים עסקי לצורך אחסון וגיבוי מידע חשוב, אשר לא בהכרח ימנע את גניבת הנתונים, אך בהחלט יעניק גישה אליהם גם במקרה של גניבה בשל העובדה שהם שמורים ומגובים. מעבר לכך, החברה תציע שירות הצפנת מידע שלא יאפשר לפתוח קבצים גם אם הם נגנבים.

במידה ולארגון יש אתר אינטרנט, החברה תדאג לעדכן אותו עם תעודת SSL, תקן ייחודי שמעיד על כך שהתקשורת בין המחשב של הלקוח לאתר האינטרנט מוצפנת וכן היא תעסוק בתחום של הצפנת מיילים באמצעות תוכנה ייעודית.

תפקיד נוסף של החברה היא ליצור חומת אש שהיא בעצם נתב עסקי מאובטח שמספק הגנה מלאה לעסק מפני התקפות חיצוניות. הנתיב העסקי מהווה את שומר הראש של העסק ודרכו ניתן לבחור למי תהיה גישה למידע החשוב ולמי לא תהיה גישה.

שירות נוסף הוא שירות גיבוי לענן להגנה מפני כופר. גיבוי לענן בעסקים יספק הגנה מלאה מפני וירוס הכופר וכן פריצות שונות של האקרים ומאפשר לבצע שחזור מהיר בכל עת.

החשיבות של שירותי אבטחת מידע לעסקים

שירותי אבטחת מידע לעסקים הם שירותים חשובים מאוד. כל עסק משקיע בוודאי בשיווק העסק, בהקמת מערך מכירות, במיתוג של העסק ועוד. ההשקעה הכלכלית של העסק חייבת לבוא לידי ביטוי גם בבחירת חברה מקצועית ואמינה שתציע שירות אבטחת מידע מקצועיים לעסק. לא מעט בעלי עסק בטוחים כי הם יכולים להגן על המידע בעסק שלהם באופן עצמאי ועל כן הם מעדיפים לחסוך את ההוצאה הכלכלית הכרוכה בבחירת חברה הרלוונטית לביצוע העבודה המדוברת.

אולם, חשוב מאוד לדעת כי כדאי לתת למומחים בתחום אבטחת מידע לעסקים לעשות את העבודה עבורכם וזאת בכדי למנוע מצב שבו אתם מאפשרים לכל המידע בארגון שלכם להיות חשוף. ככל שמערכת אבטחת מידע בעסק שלכם תהיה חזק ומתקדמת יותר כבר בשלביו הראשונים של העסק, כך תצליחו יותר להימנע ממצבים לא רצויים של חדירה למחשבי הארגון או זליגה של מידע חיוני.

שאלות ותשובות על שירותי אבטחת מידע?

  • איזה חברה כדאי לבחור עבור שירותי אבטחת מידע?

שירות מעין זה הוא שירות שחייב להיות מקצועי מאוד ועל כן, יש לוודא כי מדובר על חברה מומלצת, מקצועית, בעלת ותק ומוניטין בתחום זה, טרם בוחרים בה.

  • כמה עולה שירות זה?

עלות השירות משתנה בהתאם לפרמטרים שונים כגון: הפתרונות המוצעים בתחום ועד כמה הם מתקדמים, המקצועיות של החברה ועוד.

שירותי אבטחת מידע

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו פרטים

או חייגו - 3730*
logo_light

יש שאלה?

צרו קשר

הכניסו פרטים ונשוב בהקדם

דילוג לתוכן