הגן על המחשב שלך – מדוע חשוב להתקין אנטי וירוס

הנה כמה סיבות חשובות בגינן כדאי לכם לשקול התקנת אנטי וירוס איכותי במחשב שלכם:

האינטרנט הפך לסביבה בה כל אחד משתמש הן בעבודה והן בשעות הפנאי, היום כבר ידוע שהאינטרנט הוא מקום מאוד לא בטוח, ואפילו משתמשים ברמה גבוהה בתחום הידע הטכני עלולים להוריד בטעות תוכנה זדונית או ליפול קורבן להונאה כמו גניבת זהות, רק בגלל שהמחשב נמצא במצב מקוון.

הגנת המחשב מפני וירוסים

וירוסים שתוקפים את המחשב יכולים לגרום לנזקים שונים. ישנם לא מעט סוגי וירוסים ולכל אחד מהם יכולת להזיק למחשב בדרך שונה. בדרך כלל, המשתמשים “רוכשים” וירוס כשהם מורידים קבצים מפוקפקים שמוצגים בדוא"ל שלהם כקבצים תמימים, או על ידי ביקור באתר אינטרנט שמדביק אותם בווירוס.

בעוד שאתם מניחים שלכם זה לא יקרה ואתם אף פעם לא תורידו קבצים פגומים ולא תבקרו באתרי הונאה, חשוב שתזכרו שההאקרים בימינו יוצרים וירוסים מסובכים ובעייתיים ללא הפסק. וירוסים מסוימים אף מתחזים לתוכנת אנטי וירוס מזויפת, אחרים מגיעים בהודעת דוא"ל מידיד שלכם, לכאורה, וללא ידיעתו, ואחרים מתחזים לאתרי בנק או למוסדות חשובים אחרים שבהם אתם נוהגים לגלוש. בקיצור, אנשים רבים שמחשיבים את עצמם למומחי מחשבים, נופלים בפח ומאפשרים לווירוסים לחדור למחשב שלהם.

ברגע שהווירוסים הדביקו את המחשב, הם יכולים להאט באופן דרסטי את מהירות עיבוד הנתונים, למחוק קבצים אישיים חשובים, ובמקרה הגרוע יותר, לגרום למחשב נזק פיזי בלתי הפיך. הווירוסים עלולים לגרום להוצאות כספים אדירות כתוצאה מהצורך להחליף מחשב וכתוצאה מאובדן מסמכים חשובים.

תוכנת הווירוס הטובה ביותר, שמעניקים שירותי מחשוב לעסקים, יכולה לסכל 99.99% מהווירוסים הידועים. ולמעשה, הווירוסים יכולים להגן, בין השאר, מפני תוכנות ריגול, גניבת זהות ודואר זבל.

על מה חשוב להקפיד בבחירת והפעלת תוכנת אנטי וירוס ?

יש להקפיד להשתמש בתוכנה של חברה שמומחיותה הינה אבטחת מידע.

יש להקפיד על עדכון התוכנה, וזאת על מנת שהתוכנה תהיה מעודכנת ותספק הגנה בפני איומים חדשים.

יש להקפיד כי התוכנה תוגדר לפעולה על פי הוראות היצרן, אלא במקרים בהם ההתקנה נעשית על ידי ספק המתמחה בתחום, ויכול לבצע הגדרות שונות מברירת המחדל.

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו פרטים

או חייגו - 3730*
logo_light

יש שאלה?

צרו קשר

הכניסו פרטים ונשוב בהקדם

דילוג לתוכן