כל הסיבות לכך ששירותי ענן יקדמו את העסק שלך

שירותי מחשוב לעסקים כבשו את מקומם בשנים האחרונות, ומטרנד "תמוה" הפכו לכלי עבודה לגיטימי לאנשים פרטיים ואף לגופים עסקיים בכל גודל. המבחר הגדול והמגוון שמציעים שירותי ענן לעסקים, מאפשר לכל ארגון לבחור בעצמו את התמהיל והמינונים של השירותים ולבנות לעצמו את החבילה שתשרת את מטרותיו בדרך הטובה והיעילה ביותר.

מהם סוגי שירותי ענן לעסקים הקיימים כיום?

היות וישנם שירותי ענן שונים ומגוונים, ראשית, צריך העסק להחליט באיזו תבנית הוא זקוק לשירותי הענן שלו. הנה כמה משירותי הענן הבולטים כיום:

  • DaaS שולחן עבודה כשירות – שירות ענן המספק מערכת כוללת של כל האלמנטים הדרושים לעסק ולעובדיו, בגישה מרחוק. שירות זה יעיל במיוחד עבור עובדים היוצאים לשטח או כאלה העובדים מהבית.
  • IaaS תשתית כשירות – שירותי ענן המספקים משאבי מחשוב מסוימים לצרכי העסק. ניתן לראות זאת, למשל, ב-Google Drive, DropBox וכד'.
  • SaaS תוכנה כשירות – שירותי ענן בהם מקבלים הארגונים יכולת שימוש וגישה לתוכנה או למערכת יישומים (כ-Office 365 או תוכנות CRM) מכל מקום.
  • PaaS פלטפורמה כשירות – שירותי ענן המיועדים לבתי עסק וארגונים העוסקים בפיתוח אפליקציות ובחינתן.

מה מספקים כל שירותי הענן לעסקים?

  • אפשרות לשיתופיות – בין עובדים בעסק לבין עצמם, בין העובדים ללקוחות, בין העובדים לספקים ואף בין העסק לפרילנסרים העובדים עבורו או לשותפיו העסקיים.
  • אפשרות מוביליות – האפשרות לגשת למידע ולמערכות השונות שבענן מכל מקום נותנת לעסק גמישות ואיננה מקבעת אותו לדרך עבודה מסוימת.
  • חיסכון בעלויות הרכישה, האחזקה והתפעול של שרת משלכם. ב-SaaS, DaaS ו-Paas מצטרף לחסכון זה גם החיסכון בעלות רכישת תוכנות והצורך בעדכונים שוטפים.
  • אבטחת מידע וגיבויים – במידה והסכם השירות שחתמתם עם ספק שירותי ענן לעסקים כולל גם את האלמנטים האלה, מדובר בחיסכון משמעותי בשעות עבודה ובכוח אדם.
  • ראש שקט – כל מטלה תחזוקתית שאתם יכולים להוריד מעל כתפיכם ולהעבירה לאנשי מקצוע המתמחים בתחום, מהווה רווח נקי שלכם וזמן נוסף, אותו תוכלו לתעל לטובת עיסוק בתחומים האמיתיים בהם עוסק העסק שלכם.

היות ומדובר בתחום מתפתח, חלים בו חידושים טכנולוגיים ממש מידי יום. השירותים החדשים הופכים את קודמיהם לרלוונטיים פחות ונדחקים לקרן זווית על ידי שירותים יעילים יותר. מומלץ לעקוב אחרי התחום, לסמן את שירותי הענן לעסקים המתאימים לעסק שלכם, לתחום עיסוקכם, לאופי פעילותכם ולדרך בה אתם עובדים מול השותפים העסקיים, הלקוחות או הספקים שלכם.

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו פרטים

או חייגו - 3730*
logo_light

יש שאלה?

צרו קשר

הכניסו פרטים ונשוב בהקדם

דילוג לתוכן