אופיס 365 לעסקים

המדריך המלא לשימוש בפלטפורמת אופיס 365 לעסקים

שום הצעה בהיסטוריה של מיקרוסופט לא זכתה לתהודה כמו Office 365. לקוחות סומכים על כך שהפלטפורמה לא רק תענה על הצרכים המקצועיים שלהם, אלא גם תגן ותנהל בצורה מאובטחת את נכסי המידע הקריטיים לעסק שלהם.

אופיס 365 לעסקים הוא שירות ענן המתארח בפלטפורמת Microsoft המשלב את יישומי Microsoft Office המוכרים כמו גם דואר אלקטרוני ברמה עסקית, לוחות שנה משותפים, הודעות טקסט מיידיות, שיחות ועידה בווידאו ושיתוף קבצים.

אופיס 365 לעסקים הוא הפתרון החסכוני ביותר עבור ארגונים עם עד 300 עובדים.

איך אופיס 365 לעסקים מספק אבטחה

האבטחה באופיס 365 מושגת באמצעות עבודה רציפה של שירותי מחשוב לעסקים בתחומי הניטור, התחזוקה, השיפור, הדיווח והאימות. Microsoft מחויבת להראות שהנתונים שלכם ב-Office 365 הם שלכם בלבד.

הם לעולם לא ינותחו עבור קמפיינים פרסומיים ולנתונים שלכם לעולם לא תהיה גישה למעט לצורך מתן שירותי "ענן" לארגון עבודה משרדית.

כאשר אתם משתמשים בשירותי אופיס 365 לעסקים, מוצגת בפניכם שורה של התראות רגולטוריות המתארות כיצד תוכלו לנהל אותו.

בליבה של פלטפורמת אופיס 365 לעסקים נמצאים כמה ממרכזי הנתונים המאובטחים ביותר בעולם, העומדים בדרישות מחזור החיים של פיתוח האבטחה (SDL) של מיקרוסופט.

רבות מהטכניקות התפתחו במשך עשרות שנים, ובמהלך הזמן הזה מיקרוסופט עשתה פיתוח תוכנה ארגונית משלה, כך שמאז סוף שנות ה-90, מאמצים אלה השתרעו על פני מספר רב של שירותי אינטרנט.

פלטפורמת אופיב 365 מספקת תכונות של משתמשים וניהול אדמיניסטרטיבי ברמה ארגונית, המעניקות לארגונים את היכולת להרחיב סביבות תוך הבטחת אבטחה בכל הרמות (פיזית, לוגית ונתונים) ועמידה בתקנים בתעשייה.

מיקרוסופט משפרת ללא הרף את האבטחה של פלטפורמת Office 365, מסריקת יציאות והיקפי ועד לביקורת פעילות רגילה וגישה למפעיל או למנהל.

אופיס 365 לעסקים
אופיס 365 לעסקים

 

כיצד מתבצע ניהול הפלטפורמה של אופיס 365 של מיקרוסופט?

Office 365 הוא שירות המנוהל על ידי מיקרוסופט, אך ישנם כלים ופעולות רבות בפלטפורמה שלקוחות יכולים להשתמש בהם כדי להבטיח אבטחה, תאימות וניהול שוטף עם שליטה פרטנית על הפלטפורמה.

לקוחות יכולים לזהות, לעקוב ולהגן על הנתונים הרגישים שלהם באמצעות תכונות DLP, כמו גם להגדיר כללים ספציפיים לארכיון, ביקורת ו-eDiscovery על פני עומסי עבודה שונים.

ניהול זכויות

RMS נותן למשתמש את היכולת להצפין מידע באמצעות 128 סיביות AES ולהחיל מדיניות על דואר אלקטרוני או מסמכים. כתוצאה מכך, התוכן נמצא בשימוש מוצלח רק על ידי אנשים מורשים.

מונע גישה ברמת הקובץ למשתמשים שאין להם את ההרשאות המתאימות. משתמשים ומנהלי מערכת יכולים לציין הרשאות גישה למסמכים, חוברות עבודה ומצגות. זה יעזור למנוע הדפסה, העברה או העתקה של מידע רגיש באמצעות יישום מדיניות חכמה.

אימות רב-גורמי

זוהי שיטת אבטחה הדורשת שתי שיטות אימות או יותר כדי לגשת למערכת, בדרך כלל תוך שימוש בקטגוריות אישורים עצמאיות, כדי להוכיח את זהות המשתמש.

על ידי שימוש בגורם שני, כגון סיסמה או מספר זיהוי אישי (PIN), בנוסף לגורם העיקרי, שהוא זהות, משתפרת האבטחה של סביבה ניידת, ממוקדת ענן, מרובת מכשירים. כך קל יותר להבין מי ניגש למערכת שלכם.

בקרות פרטיות

Skype for Business (Lync), רכיב מרכזי נוסף של תקשורת בזמן אמת של פלטפורמת אופיס 365 לעסקים, מספק בקרות שונות ברמת הניהול וכן בקרות ברמת המשתמש כדי לאפשר או לנטרל תקשורת עם משתמשים וארגונים חיצוניים.

זה מאפשר לשלוט ברמת הנראות של עוקבי הבריאות של הארגון בתוך החברה ומחוצה לה, ולשמור על פרטיות התוכן והאינטראקציות.

הצפנת הודעות של אופיס 365

טכנולוגיית ההצפנה הופכת את השליחה והקבלה של הודעות דואר אלקטרוני מוצפנות לקלות כמו אלה הרגילות. איזו תועלת ניתן להפיק מכך? הצפנה מונעת דליפה של מידע ונתונים סודיים מהמערכת באמצעות מדיניות ותקני תאימות שאתם שולטים בהם. 

בקרת גישה מבוססת תפקידים

תכונה זו מאפשרת לכם לאפשר גישה למשתמשים ספציפיים על סמך תפקידים שהוקצו על ידי חלוקת הרשאות. היא מאפשרת, במידת הצורך, להאציל סמכויות ניהוליות ברחבי הארגון. אופיס 365 לעסקים מאפשרת לפלח את הניהול לפי תפקידים.

Exchange Online Protection

אבטחת דואר אלקטרוני הנתמכת על ידי מיקרוסופט ב-Office 365 מזהה ומסירה תוכנות זדוניות, דואר זבל ווירוסי מחשב. אתה יכול לנהל את הגדרות האנטי-וירוס והאנטי-ספאם של החברה שלכם ממסוף הניהול של Office 365 על ידי קבלת דיווח כמעט בזמן אמת על ידי יצירת מסננים מבוססי מדיניות ומעקב אחר הודעות. 

ניהול זהות

זהו תהליך זיהוי המשתמשים במערכת וניהול הגישה המוענקת להם למשאבים בתוך המערכת. הוא מספק מגוון אפשרויות ניהול זהויות, כולל זהויות מקומיות מבוססות ענן עם אימות אסימון אבטחה, וזהויות מאוחדות לשילוב עם מערכת ניהול הזהויות של Office 365, בהתאם לצרכי הארגון שלך .

ניהול מכשירים ניידים

מיקרוסופט פיתחה פתרונות מחשוב וכלים שיעזרו לכם לנהל את הגישה לסביבת אופיס 365 שלכם בין טלפונים וטאבלטים, ללא קשר למערכת ההפעלה (iOS, Android או Windows).

תכונות אלו יעזרו לכם לנהל טוב יותר את מדיניות האבטחה ממכשירים המתחברים לסביבת האופיס, ויבטיחו שכל נקודות הגישה לסביבה זו מכוסות על ידי מדיניות ונהלי אבטחה, תאימות וממשל.

עם מיקרוסופט אופיס 365 לעסקים, אתם מקבלים את הגמישות והאבטחה הדרושים לכם ללא השקעה נוספת בתשתית. הפתרון מאפשר לכם לבסס עבודה יעילה בחברה מבלי להגדיל את העומס על צוות ה-IT.

ניהול המערכת מתבצע באמצעות ממשק אינטרנט קל לשימוש שבאמצעותו ניתן להוסיף או להסיר משתמשים, להגדיר מדיניות שיתוף קבצים, לנהל הגדרות דואר.

כדי לקבל מידע נוסף אודות מערכת אופיס 365 לעסקים צרו קשר עם חברת יזמקו IT, ומומחי החברה ישמחו להעניק לכם הסבר מפורת אודות הפלטפורמה, לעזור לכם בהתקנתה וידריכו אתכם ואת הצוות שלכם כיצד לתפעל אותה באופן הטוב והבטיחותי ביותר.

cropped-logo
יזמקו שירותי מחשוב לעסקים

יזמקו פרו היא חברה מובילה בתחום שירותי מחשוב לעסקים בישראל. החברה פועלת משנת 1972 ומעניקה מגוון רחב של שירותים, החל מתמיכה שוטפת ועד לפרויקטים מורכבים. צוות החברה כולל אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים, בעלי ידע וניסיון רב בתחום המחשוב. החברה חרטה על דגלה מתן שירות איכותי ומקצועי, תוך התאמה לצרכים הייחודיים של כל לקוח.

שתפו את המאמר לאדם שחייב לקרוא:

איומי סייבר

איך תתגוננו נכון מפני איומי סייבר ותשמרו על הנתונים הרגישים של הארגון? העולם שלנו בנוי על תקשורת מתמדת, כאשר הטכנולוגיה שמסייעת לנו להיות כל רגע

למאמר המלא »
firewall ארגוני

firewall ארגוני

firewall ארגוני – שומר הסף הדיגיטלי חומת האש הארגונית מהווה את הבסיס של ההגנה בתחום המשתנה ללא הרף של אבטחת סייבר, ומגינה על חברות מפני

למאמר המלא »
מתקפת vishing

מתקפת vishing

חשפו את האיום: ההבנה מה עומד מאחורי מתקפת vishing בעידן שבו הטכנולוגיה השתלבה עמוקות בחיי היומיום שלנו, האיומים הדיגיטליים ממשיכים להתפתח, כשפושעי סייבר ממציאים שיטות

למאמר המלא »
לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות!
פתיחת קריאת שירות
הכניסו פרטים ונשוב בהקדם
יש שאלה?
צרו קשר
הכניסו פרטים ונשוב בהקדם