אבטחת מידע לעסקים

פתרונות אבטחת מידע לעסקים של יזמקו - לשמירה על המידע בארגון

  • כלים להמנעות מתוכנות כופר
  • שרותי אנטי וירוס לסביבת רשת

 

 

בזכות כלי האבטחה המוצעים על ידינו, אבטחת המידע בארגון מקבלת מענה מקיף ומעודכן.

אנו מאפשרים התגוננות מתוכנות הכופר ושחזור המידע, במקרה של תקיפה.

בנוסף, ניתן לבצע התגוננות מוירוסים בסביבות הרשת השונות.

אבטחת מידע ושמירתו בתוך בארגון היא אחד האתגרים של עסקים בעידן המודרני. ביזמקו אנו מעמידים לרשותכם את כל הכלים שיאפשרו לכם ליהנות מאבטחת מידע מקסימלית לעסקים, שחזור מידע והתגוננות מרבית!

בעולם העסקים הנוכחי, אין כמעט עסק שלא מחפש פתרונות אבטחת מידע. הסיבה לכך נובעת מהתלות הכמעט מוחלטת במחשבים, תלות אשר חושפת את הארגון או העסק לסיכונים מזן חדש בתחום זליגת המידע. בין אם מדובר בגורמים עוינים ובין אם בטעויות אנוש של עובדי העסק, המידע הוא קניינו הרוחני של כל ארגון ולכן יש לשמור עליו מכל משמר. פתרונות אבטחת המידע לעסקים של יזמקו נותנים מענה מדויק לצרכיו של העסק המודרני ומסייעים לכם להישאר עם היד על הדופק תמיד.

פתרונות אבטחת המידע לעסקים של יזמקו – לשמירה על המידע בארגון

פתרונות האבטחה הנכונים יכולים לספק לכם שקט נפשי ולדעת שהמידע העסקי שלכם שמור ומוגן. ביזמקו אנו מציעים לכם את השירותים הבאים בתחומי אבטחת מידע:

  • כלים להימנעות מתוכנות כופר – בזכות כלי האבטחה המוצעים על ידינו, אבטחת המידע בארגון מקבלת מענה מקיף ומעודכן. אנו מאפשרים התגוננות מתוכנות הכופר ומשחזור המידע במקרה של תקיפה.
  • שרותי אנטי וירוס לסביבת רשת – בעזרת שירות אבטחת מידע לעסקים מטעם יזמקו ניתן לבצע התגוננות מווירוסים בסביבות הרשת השונות.

התאמה לצרכים קיימים ומשתנים

אבטחת מידע היא תחום דינמי אשר מתחדש ללא הרף. ככל שהטכנולוגיה הולכת ומשתכללת כך גם יש לעדכן את פתרונות אבטחת המידע של העסק ולבחון את צרכיו שוב. לכן אנו ביזמקו דואגים להישאר מעודכנים בכל החידושים והשדרוגים בתחום על מנת להבטיח שהעסק שלכם יקבל מענה כמה שיותר עדכני ומיטבי. הניסיון הרב שלנו במתן פתרונות אבטחת מידע לעסקים מאפשר לנו להכיר את הזירה לעומקה, להתוודע לסיכונים, לפתרונות ולמוצרים חדשים ולהבין את הצרכים שלכם כדי לספק עבורם את המענה הנחוץ. מלבד שירותי אבטחה, יזמקו מציעה גם שירותי גיבוי מידע וכן שירותי תמיכה, ייעוץ וליווי.

אבטחת המידע היא הצעד הראשון שלכם בדרך אל שקט נפשי. צוות המומחים של יזמקו כאן לרשותכם כאשר מטרתנו היא לספק לכם פתרונות אבטחת מידע עדכניים התואמים את הצרכים המיידים שלכם.