שירותי ענן לעסקים

שירותי ענן לעסקים הם שירותים שזמינים לעסקים רבים. מדובר על שירותים המוענקים באמצעות שרת מחשוב ענן מרוחק ולא שרת באתר. פתרונות מדרגיים אלה מנוהלים על ידי צד שלישי והם מספקים לכל משתמש גישה לשירותי מחשוב כגון: ניתוח או רשת באמצעות באינטרנט.

שירותי מחשוב לעסקים המבוססים על ענן הם שירותים בעלי יתרונות רבים עבור כל ארגון, החל מיעילות משופרת הרבה יותר לארגון ועד להפחתה ניכרת מאוד בעלויות וניהול IT פשוט הרבה יותר. מחשוב ענן ארגוני יכול לאפשר את השירותים הניידים שעובדים משתמשים בהם לא מעט בעת גישה לנתונים ויישומים ארגוניים שונים.

כמעט כל עסק או ארגון כיום מכילים מערכת מחשבים אשר נחוצים מאוד לצורך התפקוד השוטף של המערכת באופן היעיל והמיטבי ביותר. כל בעל עסק יודע כי רכישת משאבי מחשוב לעסק כוללת הוצאות כספיות משמעותיות מאוד שלא תמיד מתקזזות עם הזמן וכוללות: חידוש מערכות מחשוב, שרתים, מערכות גיבוי ועוד.

יחד עם זאת, חשוב מאוד לדעת כי שירותי ענן לעסק הם שירותים שיכולים לחסוך לעסק לא מעט בפן הכלכלי ולהפוך את ההתנהלות העסקית בו לקלה יותר, נוחה יותר ויעילה יותר.

שירותי ענן לעסקים – מה זה?

מחשוב ענן לעסקים מהווה חלק עיקרי וחשוב בכל שירותי מחשוב לעסקים. המשמעות של המחשוב המדוברת שכל מה שצריך לצורך תפקוד של כלל מערכות המחשוב בעסק או בארגון מסופק, מתוחזק ומאובטח על ידי ספק שירותי מחשוב.

לספק יש דבר שנקרא חוות שרתים והיא מצויה ברשת האינטרנט ומאפשרת לאחסן אינפורמציה במקום אחר שלא ברשות המשתמש. שירותי ענן לעסקים מאפשרים לכל לקוח עסקי להנות מכלל היתרונות של חוות השרתים לרבות זמינות 24 שעות ביממה ו7 שעות בשבוע, אבטחה פיזית, מערכות קירור מתקדמות, אבטחה לוגית, גיבויים מהירים ואפשרות התאוששות מאסון.

מעבר לכך, אין צורך לקנות ולנהל מערכות ומשאבי מחשוב. מדובר על השירותים הטובים ביותר לכל עסק כיום וכמובן שיש צורך לבחור את החברה הטובה ביותר בתחום שירותי הענן לעסקים על מנת לקבל את הפתרונות המתאימים ביותר לעסק שלכם בהתאם לצרכיו, בהתאם לתקציב העומד על הפרק ובהתאם לכל הפרמטרים האחרים הרלוונטיים.

איזה שירותי ענן לעסקים מוצעים כיום?

היתרונות של שירותי ענן לעסקים הם גדולים מאוד. ניתן למצוא מגוון רחב של שירותים מעין אלה וכל עסק צריך לבחור את השירותים המתאימים ביותר לצרכיו. בין השירותים המדוברים ניתן למצוא כיום:

ניהול עם יכולת הרחבה, כלומר, ארגונים יכולים להגדיל את הביקוש בהתאם לצורך העסקי מבלי שהדבר ישפיע לרעה על הביצועים.

אם הארגון מציע שירותי הזרמת וידיאו מקוונים, העלויות בהיקפי המשתמשים עלולות להיות גבוהות והדבר עלול להכביד על השרתים ועל כן, כאשר משתמשים בשירותי ענן לעסק אין צורך להפיל לחץ על השרתים הפנימיים שלהן ובכל לאפשר הרחבת בסיסי לקוחות מבלי להשקיע בתשתיות.

משתמשים שונים יכולים לנהל מרחוק את מאגרי הלקוחות שלהם ולעדכן רשומות באמצעות תוכנות כשירות מודלים. מספר משתמשים יכולים לבצע שינויים שונים ברשומות בו זמנית, תוך שמירה על אבטחת נתונים וגישה אליהם באופן קל ומהיר על ידי דפדפן האינטרנט

בין השירותים הללו ניתן למצוא גם שירותי גיבוי ושחזור. גיבוי בענן לעסקים הוא דבר חשוב מאוד שכן, הוא מאפשר אבטחת נתונים שונים ברמה הגבוהה ביותר ויכולת לשחזר אותם באופן מהיר בעת הצורך. בשל הגיבוי בענן לא תוכלו לאבד קבצים חשובים של העסק שלכם.

מעבר לכך, מדעני נתונים רשאים לגשת לכל הנתונים של הארגון לצורך ניתוח באמצעות מחשוב ענן. מדובר על דבר חיוני מאוד לצורך חיזוי של בעיות פוטנציאליות. פתרונות ענן מאפשרים לכל משתמש לנהל כמויות נתונים גדולות מאוד מרחוק באמצעות כלי נתונים.

ניתן למצוא גם שירותי ענן שגרתיים יותר כגון: תקשורת לרבות יומני דואר אלקטרוני, צטבוטים ועוד, יצירה ועדכון של מסמכים כגון: עיבוד של תמלילים מרחוק, פיתוח אפליקציות לנייד ולאינטרנט, בדיקה ופיתוח להשקת אפליקציות, רשת חברתית לצורך טיפול בכמויות נתונים גדולות ועוד.

היתרונות בשירותי ענן לעסקים

פתרונות מחשוב לעסקים הכוללים גם שירותי ענן לעסקים הם שירותים בעלי יתרונות רבים: ראשית כל, נפח האחסון בשרת דינמי ויכול לגדול בכל רגע נתון, מערך הגיבוי הוא מהיר מאוד ומאפשר לגבות ולשחזר נתונים בצורה מהירה, קווי התקשורת מהירים ומספקים חווית משתמש כמעט זהה לרשת המקומית, פתרונות הגישה מאובטחים מרחוק וכן, יש מערכות אבטחת מידע מתקדמות אשר מתאימות לרגולציות שונות.

אין ספק כי כיום יש יתרונות רבים וכל עסק שמעוניין להתנהל בצורה טובה יותר, לשמור על המידע הרגיש בו ברמה הגבוהה ביותר וכמובן לגשת לכל מסמך של העסק מכל מקום ובכל זמן בצורה הנוחה ביותר, יכול לבחור בשירותים הללו, כאשר חשוב מאוד לבחור את החברה הטובה ביותר בתחום השירותים הללו לכל עסק.

שאלות ותשובות על שירותי ענן לעסקים

  • איך בוחרים חברה עבור שירותי ענן לעסק?

אם אתם מעוניינים בשירותי ענן לעסק שלכם, כדאי שתבחרו בחברה מומלצת אשר ידוע כי היא יכולה להתאים את פתרונות הענן לכל עסק בהתאם לתקציב שלו, גודלו, אופיו וצרכיו. כדאי לבקש המלצות מהלקוחות של החברה.

  • כמה עולים שירותי ענן לעסק?

המחיר על שירותי ענן איננו אחיד ויקבע הן בהתאם לחברה שבה תבחרו, הן בהתאם לסוג השירותים שתבחרו והן בהתאם לפרמטרים נוספים.

יתרונות לענן בענף

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו פרטים

או חייגו - 3730*
logo_light

יש שאלה?

צרו קשר

הכניסו פרטים ונשוב בהקדם

דילוג לתוכן