אבטחת מידע לארגונים – מה כוללים הפתרונות ?

החברות המעניקות שירותי מחשוב לעסקים נמצאות בפריחה בשנים האחרונות. אין היום עסק או ארגון שיכול להסתדר ללא חבילה מורחבת של פתרונות מחשוב לתפעול תקין והשוק של החברות הללו רק הולך וגדל עם הזמן.

פתרונות מחשוב לעסקים כוללים מגוון של שירותי מחשוב שכל עסק צריך היום בשביל להתקיים- ייעוץ והקמה של מערכי מחשוב מתקדמים, פתרונות אינטגרציה מורכבים, מחשוב ענן, פיתוח מערכות גיבוי, פתרונות אבטחת מידע בארגונים ועוד. כל סוג של שירות הוא עולם ומלואו, שחברה המציעה אותו צריכה להוכיח מקצועיות וניסיון על מנת שישכרו את שירותיה.

אחד התחומים המאתגרים ביותר הוא תחום אבטחת המידע. אבטחת מידע בארגונים היא גורם חשוב מאוד בשמירה על מערך המחשוב כפעיל ותקין. כל הפעילות בתחום אבטחת מידע בארגונים בשמירה על מערכות החומרה, התוכנה ועל המידע הארגוני עצמו. בכל ארגון קיים מידע עסקי, אישי ובטחוני שחייב להיות מוגן בפני ניסיונות פריצה וגניבות וכל חברת שירותי מחשוב לעסקים צריכה להציע פתרון איכותי בתחום.

 

מה חשוב שחברה תציע בתחום אבטחת המידע

 

כל חברה שמציעה פתרונות אבטחת מידע צריכה להציע סל נרחב של שירותים בתחום.

-התוויה והטמעה של מדיניות אבטחת המידע בחברה- על מנת לספק פתרונות אבטחת מידע איכותיים, חשוב מאוד שמנהלי החברה יכירו בחשיבות הנושא וינסחו מדיניות וכללים ברורים על פיהם כל עובדי החברה צריכים לנהוג. שירותי אבטחת מידע צריכים לכלול עזרה בניסוח הכללים וכן פעילות הטמעה בקרב העובדים.

 

– עידוד מודעות בקרב העובדים- כחלק מפעילות ההטמעה של פתרונות אבטחת מידע בארגון, כדאי לערוך קמפיינים לעידוד המודעות של העובדים בנושא. במקרים רבים כאשר ישנה פריצה וזליגה של מידע אל מחוץ לארגון זה נובע מהגורם האנושי שאינו מודע לחשיבות ונופל קורבן לפעילויות של האקרים שונים.

 

– ניהול סיכונים- חלק בסיסי במתן פתרונות אבטחת מידע הוא היכולת להעריך את הסיכונים הספציפיים העומדים בפני כל ארגון. הפתרונות הניתנים צריכים להיות בהתאם לרמות ואופי הסיכונים אליהם חשוף הארגון.

 

– ניתוח מקרי אבטחת מידע- כל חברה שמציעה פתרונות אבטחת מידע צריכה לבסס אותם גם על ניתוח מקרים מהעבר וההווה. ניתוח אירועי אבטחת מידע מהעבר יכול לשמש את ספק השירות בהצגת יכולותיו להתמודד עם תקלות וגם לאחר ששירותיו נשכרים, עליו להתייחס במלוא כובד הראש לאירועים בהם מתרחשת תקלה בתחום אחריותו, כולל פתרון הבעיה, מניעתה ואספקת מערכות ניטור מתקדמות לזיהוי תקלות מסוג זה.

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו פרטים

או חייגו - 3730*
logo_light

יש שאלה?

צרו קשר

הכניסו פרטים ונשוב בהקדם

דילוג לתוכן