טעויות שעצמאיים עושים

כולנו עושים טעויות ומטעויות למדים! במידה ואתם עצמאים עשיתם ודאי לא מעט טעויות עוד בתחילת הדרך וסביר להניח שגם עכשיו. חשוב לדעת שאין דרך למנוע טעויות במידה ומטרותינו הסופית היא להצליח. אך יחד עם זאת ניתן למזער אותן על ידי כמה טיפים ניוסיון כושל של עצמאיים אחרים.

תמיד לראות את המחר

גם כשאתם עסוקים בפרויקט אחד אתם חייבים כל הזמן להביט קדימה, לא לשכוח שברגע שמסתיימת עבודה אצל לקוח אחד חייבת להתחיל או להתבצע במקביל עבודה במקום חדש. להיות תמיד עם יד על הדופק לגבי הפרויקט הבא- זאת התנהלות שמחייבת עצמאי על מנת להחזיק את העסק כל הזמן מתפקד ופועם.

להמשיך להתפתח כל הזמן

עצמאיים רבים מוצאים את עצמם נחים על זרי דפנה, אולי מפאת עומס עבודה, אך מחובתו של כל עצמאי להישאר כל העת מעורה ולהתפתח במקצועו. זאת ניתן לעשות על ידי חיפוש תמידי של חומר ומידע מעודכן, השתלמויות וקורסים. עוד חשוב להקפיד להכיר מי המתחרים שלך ומה הם מציעים לשוק הלקוחות אליו אתה פונה.

אתם המנהלים של עצמכם

עצמאיים רבים סבורים שברגע שהם עצמאיים הם יכולים לעבוד בעיסוק הספציפי שלהם בלבד. הם אינם מבינים שעצמאי זאת אופרציה שלמה של ניהול, הצבת יעדים, הפצה שיווק ושיחות רבות של שכנוע ומכירות ללקוחות. יש כאלה שמאוד טובים בביצוע הוראות אבל לא מסוגלים לתת אותן לעצמם, הם זקוקים להגדרת יעדים והוראות מדויקות ממשהו אחר. כעצמאי לא קיימת לך הפריבילגיה הזו, אתה עושה את כל אותן הפעולות במקביל לעיסוק שלך- והאחראיות כולה מוטלת עליך.

להשתמש בשירות גיבוי

רבים מהעצמאים שוכחים או לא רואים חשיבות בלגבות את החומרים שלהם על המחשב שלהם, הם מעריכים שכל עוד הם עובדים לבד ב"חדר האינטימי שלהם", ורק להם יש גישה למחשב, הכל סמוך ובטוח. אך האמת היא שונה ואם טרם שמעתם על תוכנות כופר, נא הכירו את הסכנה הגדולה ביותר של עסקים בישראל. בשבריר שנייה אתה יכול לאבד כל גישה למחשב שלך, ואם תרצה אותה חזרה תאלץ לשלם מאות ואף אלפי דולרים לפורצים. שירותי גיבוי ב-"ענן" יכול להבטיח לך את כל השקט ולהיות בטוח שהחומר שלך שמור ומוגן ואפשר יהיה לשחזר אותו תמיד.

תדע להגביל את זמניי העבודה

מאוד קל להיגרר כעצמאי לשעות נוספות ולעבוד במהלך כל היום. אתה זה שקובע לעצמך את השעות וכל העת יכולה להיכנס עבודה, גם בשעות לעיתים לא שגרתיות. אם לא תדע לשים גבול תמצא את עצמך עובד סביב השעון ולא נח. תגביל את השעות בהתאם למשימות של העסק ולאופי העבודה שלך, תרשום לעצמך כמה זמן לוקחת כל משימה וכך תוכל לעקוב אחר הזמנים ותדאג לפנות זמן עבור מנוחה וצבירת אנרגיות.

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו פרטים

או חייגו - 3730*
logo_light

יש שאלה?

צרו קשר

הכניסו פרטים ונשוב בהקדם

דילוג לתוכן