ניהול מערך המחשוב

ניהול המחשוב במשרד של יזמקו - שירות מלא בטלפון אחד

  • מתן מענה בהתחברות מרחוק ובאתר הלקוח
  • תחזוקה שוטפת, אבטחת מידע, גיבויים
  • ביצוע פרוייקטים והקמת מערכים חדשים

 

 

חברת יזמקו מובילה בתחום מתן שרותי מחשוב מלאים ללקוחותיה העסקיים.

לקוחותינו נהנים ממענה מיידי, הנותן פתרון לכל תקלה, בין אם בהתחברות מרחוק ובין אם באתר.

כחלק מהשירות הכולל אבטחת מידע, תחזוקה וכולי, אנו מבצעים פרוייקטים שונים בתחומי: System, security, network.  

חברת יזמקו מובילה בתחום מתן שרותי מחשוב מלאים ללקוחותיה העסקיים. ניהול מערך המחשוב הוא אחד השירותים שאנו מציעים תוך ששמים לעצמנו מטרה אחת והיא לספק לכם את השירות הטוב ביותר!

כאשר אנו נסמכים בעיקר על מחשבים בעת ההתנהלות השוטפת של העסק עלינו לקחת בחשבון שיהיו מקרים בהם נתמודד עם תקלות. ואכן בעיות במערכות המחשוב הן חלק בלתי נפרד מהחיים ומניהול העסק בפרט, כאשר השאלה אותה עלינו לשאול היא לא כיצד להימנע מהן, אלא כיצד עלינו להתמודד על הצד הטוב ביותר כשאלו יצוצו. כאן שירות ניהול מערך המחשוב שלנו נכנס תמונה תוך שמציע לכם מענה מיטבי. אנו ביזמקו שואפים לחסוך מכם את כאב הראש וההתעסקות בעזרת שירותי ניהול מערך המחשוב מקצועיים. בין אם על ידי התחברות מרחוק ובין אם דרך האתר, בשיחת טלפון אחת אנו נספק לכם מענה מידי, תוך שמציעים פתרון לכל תקלה, מבצעים תחזוקה שוטפת ומקימים עבורכם מערכים חדשים.

ניהול המחשוב במשרד של יזמקו – שירות מלא בטלפון אחד

שנים רבות של ניסיון בתחום המחשוב לעסקים הובילו אותנו להבין את הצורך שלכם במענה מידי בעת תקלה. המומחים של יזמקו מעמידים לרשותכם את ניסיונם בתחום ניהול מערך המחשוב של העסק, שירות המאפשר לכם ליהנות מהיתרונות הבאים:

  • מענה בהתחברות מרחוק ובאתר הלקוח – לקוחותינו נהנים ממענה מידי, מקצועי וזמין וממתן פתרונות לכל תקלה או בעיה, בין אם על ידי התחברות מרחוק ובין אם דרך האתר.
  • תחזוקה שוטפת, אבטחת מידע וגיבויים – מלבד שירותי תמיכה, תחת שירות ניהול מערך המחשוב של יזמקו תיהנו מתחזוקה שוטפת, אבטחת מידע ברמה גבוהה וגיבויים אוטומטיים.
  • ביצוע פרויקטים והקמת מערכים חדשים – כחלק מהשירות הכולל אבטחת מידע, תחזוקה וכיוצא בכך, אנו מבצעים גם פרויקטים שונים בתחומי: ,System, security network .

לכל אורך דרכנו המקצועית אנו שמים לנו למטרה לספק לכם את הטוב ביותר על מנת שלא תצטרכו להתפשר. בעזרת השירותים שלנו תוכלו ליהנות משקט נפשי ולדעת כי ניהול מערך המחשוב של העסק נמצא בידיים הטובות, המקצועיות והאמינות ביותר.