מעבדות לשוניות / מערכות לימוד שפות

מערכות לימוד שפות ומעבדות לשוניות - מבית SANAKO, המובילה התחומה בעולם

  • מערכות SANAKO פעילות בלמעלה מ- 100 מדינות בעולם
  • התאמה לכל לקוח על פי אפיון
  • הקמה ותחזוקת המעבדות

 

 

חברת יזמקו הינה הנציגה הרשמית של SANAKO, המובילה בעולם בפיתוח מערכות ללימוד שפות.

מומחי המחשוב של יזמקו יבצעו אפיון, התאמה, הקמה ותחזוקה מלאה של המערכת.

בין הפתרונות ניתן לקבל לימודי אוצר מילים, הגהה נכונה ועוד.

לחצו כאן לאתר החברה

 

חברת יזמקו הינה הנציגה הרשמית של SANAKO החברה המובילה בעולם בפיתוח מעבדות לשוניות ומערכות לימוד שפות מן השורה הראשונה. החברה מתמחה בהקמת ותחזוקת המעבדות תוך ביצוע התאמה אישית ואפיון מעמיק.

אנו מזמינים אתכם ליהנות מאחד המוצרים המובילים בעולם ללימוד שפות: מערכות לימוד שפות ומעבדות לשוניות – מבית SANAKO העולמית. מדובר במערכות מתקדמות ואינטראקטיביות אשר מאפשרות למידה אקטיבית, פעילות בעשרות מדינות סביב העולם ומשרתות המוני תלמידים על בסיס יומיומי. בנוסף מערכות לימוד שפות ומעבדות לשוניות מאפשרות למשתמשים לבנות מערכי שיעור ולנהל אותם בקלות לפי כיתות ורמות שונות, לתרגל מיומנויות של אוצר מילים, דקדוק והגייה  ואף לערוך מבחנים.

הקמה ותחזוקת המעבדות בהתאמה אישית

מומחי המחשוב של יזמקו יבצעו אפיון והתאמה אישית לשם הקמה ותחזוקה מלאה של המערכת.   בדרך זו אנו מבטיחים שתקבלו בדיוק את הפתרונות להם הנכם זקוקים ותוכלו ליישם את הטכנולוגיה בצורה כמה שיותר מרתקת עבור סוגים שונים של משתמשים ובהתאמה לסביבות לימוד שונות ומגוונות. מעבדות לשוניות ומערכות לימוד שפות תומכות בהרבה שפות לרבות באנגלית וערבית ומתאימות לקהלי יעד שונים החל באקדמיות, מכללות ואוניברסיטאות, דרך בתי ספר יסודיים ותיכוניים ועד למוסדות ביטחון. בעזרת ביצוע אפיון מעמיק ומערכות גמישות ואמינות, המשתמשים יוכלו להשתתף בלימוד פעיל ללא הצורך בכיתות ייעודיות, והם אף יכולים ללמוד מכל מקום או לעבוד באופן עצמאי באמצעות מכשירים ניידים חכמים.

המומחים של יזמקו ישמחו לסייע לתלמידים ללמוד ולמורים ללמד טוב יותר

מעבדות לשוניות ומערכות לימוד שפות מסייעות לאלו המשתמשים בהן לא רק לשפר את כישורי השפה, כי אם גם את המוטיבציה ואת כישורי הלימוד. אם עד כה למידת שפות הייתה מסורבלת ומאתגרת, כיום ניתן לשפר את הביצועים ואת התוצאות הסופיות ביתר קלות. כמו כן באמצעות המערכת ניתן לעקוב אחר התלמידים והתקדמותם, לשתף פעולה עם תלמידים באמצעות לוח אינטראקטיבי, לאסוף חומרים חדשים דרך האינטרנט והמדיות השונות, ליהנות מביצועים אלחוטיים, לבנות מערכי שיעור בקלות, ללמד את הנושאים הקשים ביותר כמו הגייה ואינטונציה וליהנות מעוד שלל יישומים משוכללים ומתקדמים.

יזמקו מזמינה אתכם ללמוד וללמד שפות חדשות בעזרת מערכת מקיפה ופופולרית במיוחד. כדי להבטיח מידת התאמה מלאה, אנו נבצע אפיון נרחב ונבין את הצרכים שלכם לעומקם.