מוצרי חומרה

מוצרי חומרת המחשוב של יזמקו - מהיצרנים המובילים בעולם

  • שרתים, מחשבים ניידים, תחנות עבודה וציוד הקפי נוסף
  • פתרונות Storage, תקשורת, גיבוי, אנטי וירוס ועוד
  • התאמת הציוד על פי איפיון העסק וצרכיו

 

חברת יזמקו הינה משווקת מורשית ושותפה עסקית של כל יצרני ציוד המחשוב המובילים בעולם.

בין היצרנים נמנים: Lenovo, Dell, HP, Microsoft, Fortinet, ARCserve, ESET, Toshiba, Adoby, MAG  

כחלק מהספקטרום הרחב של השירותים של חברת יזמקו נמצאים גם מוצרי חומרה, ועל מנת לאפשר התאמה מלאה לצרכים שלכם, יזמקו משתפת פעולה עם היצרנים המובילים בעולם ומעמידה לרשותכם מוצרי חומרה ברמה גבוהה.

הטכנולוגיה בה תעשו שימוש בסביבת העבודה יכולה לעשות את ההבדל הקטן ולקדם את העסק שלכם במידה משמעותית. בעזרת מוצרי חומרה מבית יזמקו תוכלו לרתום את הקדמה והחדשנות להגשמת המטרות והיעדים העסקיים, זאת תוך התאמה מלאה לאופי העסק או הארגון.

שרתים, מחשבים ניידים, תחנות עבודה וציוד הקפי

חברת יזמקו הינה משווקת מורשית ושותפה עסקית של כל יצרני ציוד המחשוב המובילים בעולם ובשל כך יכולה לספק ללקוחותיה מענה מקיף ומקצועי. על היצרנים עמם אנו משתפים פעולה נמנים: Lenovo, Dell, HP, Microsoft, Fortinet, ARCserve, ESET, Toshiba, Adoby, MAG ועוד.

פתרונות תקשורת, ,Storage גיבוי, אנטי וירוס ועוד

החברה נמצאת בחוד החנית של תחום המחשוב לעסקים ומספקת פתרונות מתקדמים בכמה מישורים. השירות המקיף שלנו מאפשר לכם למצוא בדיוק את המענה הנחוץ למשרד תחת קורת גג אחת ובכך מונע את הצורך להתרוצץ בין ספקים. מלבד ציוד משרדי, אנו מעמידים לרשותכם גם מגוון מוצרי חומרה לרבות פתרונות תקשורת מתקדמים, אחסון וגיבוי. כמו כן אצלנו תוכלו למצוא מוצרי אבטחת מידע כגון אנטי וירוס וליהנות מפתרון הגנה רחב ומקיף לסביבות העבודה השונות.

התאמת הציוד על פי אפיון העסק וצרכיו

לכל עסק יש דרישות שונות אשר צריכות לבוא לכדי ביטוי גם בעת בחירת מוצרי חומרה. בעזרת צוות המומחים של יזמקו, ולו ניסיון רב שנים בתחום המחשוב לעסקים, תוכלו לבחור את המוצרים שיענו על הצרכים העסקיים בצורה מיטבית ולהרכיב את מערכת המחשוב האופטימלית, הן לדרישותיכם והן לסדר גודלו של תקציב העומד לרשותכם. כדי להתאים את הציוד אנו נרד לעובי הקורה ונאפיין את הצרכים שלכם עד לרמת הפרט הקטן וכך נוכל להבטיח שתהיו מרוצים עד כמה שניתן מן התוצאה הסופית.

צוות הטכנאים של יזמקו הנו בעל ההכשרה המתאימה לספק לכם ייעוץ מקצועי וליווי לכל אורך הדרך, החל בהצגת הדרישות שלכם והבנת הצרכים לעומקם, דרך הרכבת מוצרי חומרה והטמעתם ועד לליווי, ייעוץ, תמיכה טכנית, ניהול ותחזוקה.