גיבויים ושחזורים

פתרונות הגיבוי והשחזור של יזמקו 

  • גיבויים אוטומטים מתוזמנים 
  • תאימות לכל סביבות העבודה
  • שחזור מידע בעת הצורך

 

פתרונות הגיבוי והשחזור של יזמקו מותאמים לאופי הפעילות בעסק, בהתייחסות לזמני השחזור ושמירה על המשכיות העבודה.

אנו מבצעים תאימות מלאה לכל סביבות העבודה, שרתים וירטואלים, פיזיים או שרתי ענן.

הידע הרב של מומחי יזמקו בתחום הגיבוי והשחזור מבטיח ללקוחותינו ראש שקט בכל הנוגע למידע בארגון.

יזמקו מעמידה לרשותכם פתרונות גיבויים ושחזורים המותאמים לאופי הפעילות העסקית. הידע הרב של מומחי יזמקו בתחום גיבויים ושחזורים מבטיח לכם ראש שקט בכל הנוגע למידע בארגון לצד הגנה והמשכיות.

גיבוי המידע הנמצא על המחשבים זהו אחד הצעדים הראשונים אותם על כל עסק קטן כגדול לבצע. בדרך זו ניתן להתמקד בפעילות העסקית, לזכות בשקט נפשי ולהסיר את החשש מנזקים או מהשבתת העסק בעת מקרי חירום. בין אם המידע נמחק בטעות אנוש ובין אן נגנב בזדון על ידי גורמים מאיימים או מתחרים, בעזרת גיבויים ושחזורים תוכלו לנשום לרווחה כשאתכם הידיעה, שעל כל צרה שלא תבוא, המידע העסקי מגובה וניתן לשחזר אותו.

שירותי גיבוי ושחזור – ההשקעה החשובה ביותר לעסק

לא חסרים סיפורים אודות מידע חשוב שנשמר על המחשב הפיזי ואבד לעד מסיבות שונות כגון וירוס שתקף את המחשב, פרצת אבטחה, עובד שטעה ועוד. פעולת הגיבוי מאפשרת לכם ליצור כמה וכמה עותקים של המידע וכך לשחזר אותו במקרה הצורך ועל פי דרישה. יזמקו מעמידה לרשותכם פתרונות גיבויים ושחזורים מתקדמים בהתאמה מלאה לצרכיו של העסק שלכם, סדר גודלו ומטרותיו. הטכנולוגיה בה אנו עושים שימוש היא מהמתקדמות בעולם כך שאתם יכולים ליהנות מכל היתרונות החל בשיפור הנגישות למידע, דרך ביצועים רציפים ונטולי תקלות ועד לחיסכון מקסימלי בעלויות.

פתרונות הגיבוי והשחזור של יזמקו 

גיבויים ושחזורים יכולים לעשות את ההבדל מהיבטים רבים: תפעוליים, עסקיים ופיננסיים. פתרונות הגיבוי והשחזור של יזמקו מספקים לכם מענה מיטבי בכמה מישורים ומציעים מעטפת שלמה של שירותים הכוללת:

  • גיבויים אוטומטים מתוזמנים
  • תאימות לכל סביבות העבודה
  • שחזור מידע בעת הצורך

בעזרת שירותי גיבויים ושחזורים מבית יזמקו תזכו לשמר את המידע החשוב בתוך הארגון ולזכות לקו הגנה נוסף. שיטת הגיבוי החדשנית עושה שימוש במחשוב ענן ובכך מייתרת את הצורך במדיות פיזיות, שכן המידע מאוחסן על שרתים וירטואליים וניתן לגשת אליו מכל מקום ובכל זמן והכל תוך תאימות מלאה לכל סביבות העבודה.

הצוות המקצועי של יזמקו ישמח לעמוד לרשותכם, לתכנן, ליישם ולהטמיע עבורכם מגוון פתרונות גיבוי ושחזור מתקדמים בהתאמה מלאה לכל צורך או מטרה עסקית.